بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار:
فعالیت بزرگترین واحد تولیدی شیر و گوشت قرمز استان در رشتخوار/ روزانه ۲۳ تن شیر در رشتخوار تولید می‌شود
تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۷
 
مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار گفت: گاوداری صنعتی آستان قدس رضوی در بخش آستانه رشتخوار با بهرمندی 1980 راس گاو بزرگترین واحد تولیدی شیر و گوشت قرمز در استان خراسان رضوی است. 

به گزارش چهل ماه نیوز، محمود اعظمی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: گاوداری صنعتی آستان قدس رضوی در بخش آستانه رشتخوار با بهرمندی ۱۹۸۰ راس گاو که ۸۳۰ راس از آنها مولد هستند، هم اکنون بزرگترین واحد تولیدی شیر با کیفیت بالا و گوشت قرمز در استان خراسان رضوی محسوب می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اشتغالزایی ۵۰ نفری این واحد تولیدی در رشتخوار گفت: این واحد تولیدی با رویکرد اشتغالزایی، جذب و بکارگیری ۵۰ نفر از نیروهای بومی در منطقه در سال جهش تولید می تواند نقش مهم و تاثیر گذاری در بخش های مختلف اقتصادی شهرستان، استان و حتی کشور ایفا کند.

مدیرجهاد کشاورزی رشتخوار در رابطه با میزان تولید و کیفیت شیر در گاوداری استان قدس رضوی در رشتخوار گفت: این واحد تولیدی هم‌اکنون روزانه ۲۳ تن شیر با کیفیت و بارمیکروبی زیر ۴۰ هزار را تولید و روانه بازارهای مصرف در سطح استان می‌کند که بخش زیادی از نیاز مردم استان خراسان رضوی به شیر، از طریق این واحد تولیدی در رشتخوار تامین می‌شود.

اعظمی همچنین از انعقاد قرارداد با کارخانه تولیدشیر خشک و راه اندازی بخش های دیگر این گاوداری خبر داد و افزود: با راه اندازی بخش های دیگر در این واحد تولیدی میزان شیر تولیدی در روز به ۶۰ تن خواهد رسید.

وی در پایان و تکمیل مطلب فوق، یادآور شد: راه اندازی کارخانه تولید خوراک دام در داخل این مجتمع تولیدی  در راستای توسعه چشم اندار جهش تولید است که از جمله برنامه های مهم و در دست اقدام در این مجموعه محسوب می‌شود، که به مرور عملیاتی می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فعالیت بزرگترین واحد تولیدی شیر و گوشت قرمز استان در رشتخوار/ روزانه ۲۳ تن شیر در رشتخوار تولید می‌شود دومین شب از لیالی قدر در رشتخوار برگزاری مراسم معنوی اولین شب از لیالی قدر در رشتخوار+ تصاویر مشاهده موجودی با عمر ۳۰۰ میلیون ساله در رشتخوار کاشت ۱۳ هکتاری یونجه برای اولین بار در رشتخوار آغاز فصل پشم چینی گوسفندان در رشتخوار+ تصاویر سومین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در رشتخوار+ تصاویر توزیع ۱۶۰۰ بسته معیشتی بین محرومین و افراد دچار آسیب از ویروس کرونا در رشتخوار تحلیل سهام پدیده در بورس از دیدگاه قانونی و اقتصادی ۱۳ اثر تاریخی رشتخوار در انتظار ثبت ملی کمربندی رشتخوار گرفتار پیچ و خم مشکلات دستگیری ۹ نفر خرده فروش مواد مخدر در طرح پاکسازی نقاط آلوده در رشتخوار