بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
کمک‌ به محرومین در رزمایش «مواسات» ادامه دار باشد
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ در ۱۶:۴۲
 
حجت الاسلام حسن جهانشیری گفت: در طرح و رزمایش مواسات نباید تنها به تهیه یک یا دو مرتبه بسته غذایی از نیازمندان غافل شویم این کار باید با قوت و ادامه دار دنبال شود، و لازمه کار این است که تمام بزرگواران هر کس به اندازه توان مشارکت لازم را در این امر داشته باشد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخواز صبح امروز در جلسه ستاد رزمایش مواصات و همدلی در رشتخوار گفت: در رابطه با طرح جدید رزمایش کمک مومنانه تمام ما وظیفه داریم، دستگیری کنیم از تمام نیازمندان، معلولین، کارگران فصلی، مستاجرین و ….و یا مشاغلی که به خاطر این ویروس تعطیل شدند.

وی در ادامه اذعان داشت: لازمه اینکار دست به دست هم دادن و انجام یک رزمایش مومنانه است و در واقع به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتن، هر مطلب و موضوعی که مقام معظم رهبری ورود کنند قطعا آن موضوع نتیجه مطلوب داشته و خواهد است.

حجت الاسلام جهانشیری همچنین در ادامه در رابطه با اهمیت انفاق و کمک کردن به هم نوع، یاداور شد: اهمیت انفاق و کمک به دیگران بسیار زیاد است و خداوند در قرآن می فرماید، شما طعم نیکی را نمی چشید مگر از آنچه که دوست دارید در راه خدا انفاق کنید.

وی در ادامه افزود: با توجه به این موضوع در تمامی کارها باید همکاری کنیم باید یک حرکت اساسی انجام شود ستاد رزمایش کمک مومنانه امروز مصوبات بسیار خوبی داشت ورود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و  هم تاکیدات مقام معظم رهبری در این رابطه، دولت و تمام زیر مجموعه خیرین باید کار شناسایی نیازمندان انجام پذیرد.

وی با تاکید بر اینکه کمک ها باید مستمر و ادامه دار باشد، گفت: نباید تنها به تهیه یک یا دو مرتبه بسته غذایی از نیازمندان غافل شویم این کار باید با قوت و ادامه دار دنبال شود،  و لازمه کار این است که تمام بزرگواران هر کس به اندازه توان مشارکت لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کمک‌ به محرومین در رزمایش «مواسات» ادامه دار باشد کشت کلزای بهاره، برای نخستین بار در رشتخوار خسارت ۳ میلیاردی سیلاب و تگرگ به مزارع کشاورزی در رشتخوار فرهنگ غنی خانوادگی وجه تمایز مردم ایران در مقابله با کرونا است سیلاب جان نوجوان ۱۳ ساله رشتخواری را گرفت  توزیع ۹۰۰ پک بهداشتی به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال در رشتخوار تهیه و توزیع ۱۰۰ سبد معیشتی، بهداشتی به همت خیرین بسیجی در رشتخوار ۳ واحد متخلف صنفی در رشتخوار پلمپ شد فعالیت ۴۰ گروه جهادی در رشتخوار برای مقابله با کرونا نگهداری دام در مناطق مسکونی، صدای شهروندان رشتخواری را درآورد هزینه مراسم سنتی چراغ و برات در رشتخوار صرف امورخیریه و نیازمندان شود امداد‌رسانی به ۸ روستای دچار سیل در رشتخوار انجام شد/۳۰ امدادگر کار امداد‌رسانی در مناطق سیل‌زده را دنبال می‌کنند