بدون نظر
 
رئیس محیط زیست رشتخوار:
مشاهده۵۰۰ قطعه فلامینگو در زیستگاه های رشتخوار +تصاویر
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ در ۱۲:۱۲
 
جواد گلچین رئیس اداره محیط زیست رشتخوار، گفت: در پی پایش مناطق توسط محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست رشتخوار تعداد ۵۰۰ قطعه پرنده فلامینگو در عرصه های طبیعی این شهرستان مشاهده شد.

جواد گلچین در گفت و گو با چهل ماه نیوز، گفت: در پی پایش مناطق توسط محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست رشتخوار تعداد ۵۰۰ قطعه پرنده فلامینگو در عرصه های طبیعی این شهرستان مشاهده شد.

وی در ادامه و تشریح این خبر افزود: با توجه به بارندگی های خوب و آبگیری تالابها سطح شهرستان شاهد حضور این گونه با ارزش در سطح شهرستان رشتخوار هستیم.

رئیس محیط زیست رشتخوار گفت: فلامینگو یا مرغ آتشی پرنده ای با پاهای دراز و منقاری منحنی و گردنی بلند وخمیده کنار آبچر که پر و بال قرمز و سیاه ،آن را از سایر پرنده ها مجزا می کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مشاهده۵۰۰ قطعه فلامینگو در زیستگاه های رشتخوار +تصاویر قرارگاه رزمایش “مواسات، همدلی، کمک مومنانه” در رشتخوار آغاز به کار کرد کمک‌ به محرومین در رزمایش «مواسات» ادامه دار باشد کشت کلزای بهاره، برای نخستین بار در رشتخوار خسارت ۳ میلیاردی سیلاب و تگرگ به مزارع کشاورزی در رشتخوار فرهنگ غنی خانوادگی وجه تمایز مردم ایران در مقابله با کرونا است سیلاب جان نوجوان ۱۳ ساله رشتخواری را گرفت  توزیع ۹۰۰ پک بهداشتی به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال در رشتخوار تهیه و توزیع ۱۰۰ سبد معیشتی، بهداشتی به همت خیرین بسیجی در رشتخوار ۳ واحد متخلف صنفی در رشتخوار پلمپ شد فعالیت ۴۰ گروه جهادی در رشتخوار برای مقابله با کرونا نگهداری دام در مناطق مسکونی، صدای شهروندان رشتخواری را درآورد