بدون نظر
 
با تلاش فرهنگیان در راستای طرح کمک مومنانه صورت می‌گیرد؛
تولید روزانه ۴۵۰ ماسک و توزیع بین دانش آموزان نیازمند در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ در ۱۴:۵۰
 
مدیر آموزش و پرورش رشتخوار گفت: با مشارکت موسسه خیریه محبان اهل البیت(ع) و 12 همکار فرهنگی آموزش و پرورش در رشتخوار در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری "طرح کمک مومنانه" روزانه 450 ماسک به صورت بهداشتی در هنرستان عترت رشتخوار تولید و بین دانش اموزان نیازمند این شهرستان توزیع می‌شود.

به گزارش چهل ماه نیوز، صبح امروز جمعی از مسئولان محلی رشتخوار از مرکز تولید ماسک فرهنگیان آموزش و پرورش در هنرستان دخترانه ی عترت ۲ شهر رشتخوار بازدید کردند.

حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار در بازدید از این هنرستان ضمن تقدیر از مدیریت آموزش وپرورش و همکاران فرهنگی که در این مرکز بصورت داوطلبانه به خدمت مشغول هستند گفت: خداوند کریم در آیات مختلف قران مجید از انسان هایی که بدون هیچ گونه چشم داشتی خدمت به خلق را انتخاب نموده اند با عظمت یاد کرده و جایگاه رفیعی را برای آنان قائل شده است.

وی افزود: انجام کار هایی از این دست در راستای روحیه  جهادی حاکم بر کشور و لبیک به منویات مقام معظم رهبری است.

خالقداد عرب فرماندار رشتخوار نیز در این یازدید ضمن تقدیر از مجموعه آموزش وپرورش رشتخوار، گفت: بی تردید با وجود چنین روحیه ای در بین احاد جامعه بزودی خواهیم توانست، بر ویروس منحوس کرونا غلبه و این بیماری را شکست دهیم.

فرماندار رشتخوار افزود: اینکه همکار فرهنگی ما بدون هیچ گونه چشمداشتی و تنها برای رضای خداوند و خدمت به خلق ساعت ها به کار مشغول شوند، نشان از آن رواج مجاهدت و روحیه خدمت گذاری و ولایت پذیری افراد در جامعه ی اسلامی ما دارد.

محمود ذباح مدیر آموزش و پرورش نیز در ادامه، گفت: این اقدام در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری و در جهت همدلی و کمک مومنانه به دانش آموزان و خانواده های نیازمند است که با مشارکت موسسه ی خیریه ی محبان اهل البیت (ع) رشتخوار و آموزش وپرورش این شهر صورت گرفته است.

وی در ادامه اذعان داشت:  ماسک‌های تولیدی پس از ضد عفونی شدن وبسته بندی بهداشتی در بین دانش آموزان نیازمند و اقشار آسیب پذیر توزیع خواهد شد.

ذباح در رابطهب ا فعالیت این مجموعه نیز گفت: در مرکز تولید ماسک، همزمان ۱۲ همکار فرهنگی شاغل در هنرستان عترت رشتخوار روزانه ۴۵۰ ماسک بهداشتی را تولید می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید روزانه ۴۵۰ ماسک و توزیع بین دانش آموزان نیازمند در رشتخوار استفاده از تکنولوژی نوین برای سم‌پاشی مزارع کشاورزی در رشتخوار مشاهده۵۰۰ قطعه فلامینگو در زیستگاه های رشتخوار +تصاویر قرارگاه رزمایش “مواسات، همدلی، کمک مومنانه” در رشتخوار آغاز به کار کرد کمک‌ به محرومین در رزمایش «مواسات» ادامه دار باشد کشت کلزای بهاره، برای نخستین بار در رشتخوار خسارت ۳ میلیاردی سیلاب و تگرگ به مزارع کشاورزی در رشتخوار فرهنگ غنی خانوادگی وجه تمایز مردم ایران در مقابله با کرونا است سیلاب جان نوجوان ۱۳ ساله رشتخواری را گرفت  توزیع ۹۰۰ پک بهداشتی به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال در رشتخوار تهیه و توزیع ۱۰۰ سبد معیشتی، بهداشتی به همت خیرین بسیجی در رشتخوار ۳ واحد متخلف صنفی در رشتخوار پلمپ شد