بدون نظر
 
همزمان با هفته درختکاری؛
۴۷۰۰ اصله نهال در رشتخوار توزیع می‌شود
تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۳:۴۴
 
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رشتخوار گفت: 4700 اصله نهال شامل انواع مختلف نهال‌های کاج، آقاقیا، زبان گنجشک، زیتون، توت و ... به صورت رایگان همزمان با هفته درخت‌کاری در رشتخوار توزیع می‌شود.

به گزارش چهل ماه نیوز، حسین عبدالله زاده رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیر داری رشتخوار صبح امروز ضمن گرامیداشت هفته درخت کاری در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس و حساسیت های لازم در سطح استان و کشور در این رابطه بیشتر برنامه های و مراسم های جمعیتی هفته درختکاری در اجرا نخواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه توزیع نهال به صورت رسمی از روز دوشنبه در رشتخوار آغاز می شود.، افزود: در هفته درخت کاری امسال ۴۷۰۰ اصله نهال شامل انواع مختلف نهال های کاج، اقاقیا، زبان گنجشک، زیتون، توت و … به صورت رایگان در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مردم به طور مستقیم از مراجعه به منابع طبیعی جهت دریافت نهال خوداری کنند، افزود: با توجه به سهمیه کم نهال های موجود بین، دهیاری ها، شورای اسلامی شهر و روستا، مجتمع های صنعتی، آموزش و پرورش و  مدارس واگذار خواهد شد.

عبدالله زاده یادآور شد: این هفته در صورت امکان و فراهم شدن شرایط لازمه مراسم درختکاری در رشتخوار اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۴۷۰۰ اصله نهال در رشتخوار توزیع می‌شود ۲ کشته و ۳ مصدوم در برخورد پراید و تریلی در رشتخوار+ تصاویر ضدعفونی و گند زدایی سطح شهر رشتخوار/ تصاویر کشت آزمایشی نخود «رقم گوکسو» برای اولین بار در رشتخوار ضدعفونی کردن معابر در سطح شهر و روستاهای رشتخوار+ تصاویر ۳۵ تن میوه شب عید در رشتخوار توزیع می‌شود کارخانه پسته پاکنی در بخش جنگل رشتخوار راه اندازی شد/ تولید ۱۱۰۰ تن پسته پوست‌گیری شده در سال کمبود مواد شوینده در رشتخوار نداریم/ نیاز سراسری به ماسک بانوی کارآفرین رشتخواری روزانه ۵۰۰ ماسک تولید می‌کند چهارشنبه‌بازار رشتخوار تعطیل شد/ شهروندان حد الامکان از حضور غیر ضرور در مکان های پرتردد خوداری کنند هیچ مورد مشکوکی از کرونا در رشتخوار مشاهده نشده است/مردم اخبار را از رسانه های موثق دنبال کنند «اکبر احمدپور فدکی» نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شد