بدون نظر
 
مدیر صمت رشتخوار:
۳۵ تن میوه شب عید در رشتخوار توزیع می‌شود
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ در ۲۱:۱۰
 
مدیر صمت رشتخوار گفت: همزمان با قرار گرفتن در آستانه سال جدید و نیاز مبرم مردم جهت تامین میوه مورد نیاز شب عید در رشتخوار، 25 تن پرتقال به همراه 10 تن سیب در آستانه بهار 99 به بازار میوه و تربار شهرستان تزریق خواهد شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، علی اسماعیل ثانی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: ۳۵ تن میوه جهت تامین میوه شب عید در سرتاسر رشتخوار توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه قیمت میوه های توزیع شده بر اساس نرخ مسوب خواهد بود، اظهار داشت: همزمان با قرار گرفتن در آستانه سال جدید و نیاز مبرم مردم جهت تامین میوه مورد نیاز این ایام ۲۵ تن پرتقال به همراه ۱۰ تن سیب در آستانه بهار ۹۹ به بازار میوه و تربار شهرستان تزریق خواهد شد.

اسماعیلی ثانی با تاکید بر اینکه گشت های بازرسین اداره صنعت، معدن و تجارت رشتخوار از ۱۰ اسفندبه صورت مستمر ادامه دارد، اظهار داشت: با توجه به نیاز مبرم بازار  در جهت کنترل و مدیرت بر عرضه محصولات طبق نشیت صورت گرفته در ستاد تنطیم بازار شب عید شهرستان رشتخوار مقرر شد تا گشت های  مشترک در این ایام با حضور بازرسین تعزیرات، اتاق اصناف، اداره ضنعت معدن و تجارت و شبکه بهداشت و درمان رشتخوار انجام شود.

مدیر صمت رشتخوار در ادامه در رابطه با سوالات شهروندان مبنی بر تامین ماسک و مواد ضدعفونی کننده در این شهرستان گفت: برای ماسک و مواد ضدعفونی رایزنی های لازم انجام خواهد شد و اگر سهمیه برای شهرستان رشتخوار باشد، به صورت حداکثری جذب خواهد شد، تا کالاهی مورد نیاز در این رابطه در اختیار مردم عزیز قرار بگیرد.

وی همچنین در ادامه اذعان داشت: با توجه به خطر شیوع بیماری کرونا از مردم درخواست می شود تا در حد امکان به جای استفاده از پول نقد از کارت خوان ها برای هرگونه پرداختی خود استفاده کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۳۵ تن میوه شب عید در رشتخوار توزیع می‌شود کارخانه پسته پاکنی در بخش جنگل رشتخوار راه اندازی شد/ تولید ۱۱۰۰ تن پسته پوست‌گیری شده در سال کمبود مواد شوینده در رشتخوار نداریم/ نیاز سراسری به ماسک بانوی کارآفرین رشتخواری روزانه ۵۰۰ ماسک تولید می‌کند چهارشنبه‌بازار رشتخوار تعطیل شد/ شهروندان حد الامکان از حضور غیر ضرور در مکان های پرتردد خوداری کنند هیچ مورد مشکوکی از کرونا در رشتخوار مشاهده نشده است/مردم اخبار را از رسانه های موثق دنبال کنند «اکبر احمدپور فدکی» نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شد تصاویری از موج دوم حضور مردمی در رشتخوار/ مشارکت مردمی در رشتخوار به ۸۰ درصد رسید مدارس رشتخوار شنبه تعطیل است سن ۲۵ تا ۳۵ سال بیشترین شرکت کننده در انتخابات رشتخوار  تصاویری از حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای رشتخوار+ تصاویر برای ایران همیشه قهرمان بار دیگر حماسه خواهیم آفرید/ شرکت در انتخابات وظیفه ملی هر شخصی است