بدون نظر
 
با همکاری گروه های جهادی بسیج؛
۸ تیم مراقب سلامت کار آموزش، غربالگری و گندزدایی در رشتخوار را بر عهده دارند
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۳
 
معاون بهداشتی شبکه بهداشت رشتخوار گفت: ۸ تیم مراقب سلامت با همکاری سپاه ناحیه رشتخوار با حضور بسیجیان کار آموزش، غربالگری، گندزدایی و ضد عفونی مکان های مورد نظر در سطح رشتخوار را بر عهده دارند.

به گزارش چهل ماه نیوز؛ رضا حق پرست معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان رشتخوارعصر روز گذشته در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا این شهرستان، گفت: بسیج ملی پیشگیری و مبارزه با کرونا با همکاری سپاه و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان رشتخوار تا پایان و شکست کامل بیماری کرونا کار خود را همچنان با قوت ادامه خواهد داد.

وی در ادامه  افزود: ۸ تیم مراقب سلامت با همکاری سپاه ناحیه رشتخوار با حضور نیروهای بسیجی در این شهرستان کار آموزش،غربالگری، و گندزدایی و ضد عفونی مکان های مورد نظر در سطح رشتخوار را بر عهده دارند.

حمیدر رضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار نیز در این مراسم از ایجاد پدافند زیستی در پایگاه های بسیج این  شهرستان خبر داد و بر آمادگی و حضور همه جانبه بسیجبان داوطلب و متخصص در مبارزه با کرونا تاکید کرد.

وی در ادامه از فعالیت های شبانه روزی نیروهای بسیجی در جهت کنترل و پاییش ورودی و خروجی شهر و روستاها خبر داد و یادآور شد: با کمک بسیجیان در جهت مقابله با بیماری کرونا علاوه بر ضدعفونی معابر سطح شهر و روستاها کار توزیع بروشور در جهت آگاهی مردم توسط بسیجیان دنبال می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۸ تیم مراقب سلامت کار آموزش، غربالگری و گندزدایی در رشتخوار را بر عهده دارند ۴ مورد مثبت مبتلا به کرونا در رشتخوار تلاش ادامه دار جهادگران سلامت جهت مقابله با کرونا در رشتخوار تولید ماسک بهداشتی بزودی در رشتخوار/ ۴۰۰ لیتر مواد ضدعفونی در داروخانه های رشتخوار توزیع می‌شود آشنایان و اقوام در خانه بمانند، مسافرت نکند/ تنها راه مقابله با کرونا در خانه ماندن است ۱۲ درصد مطالبات زعفرانکاران در رشتخوار پرداخت شد بیش از ۱۰ بیمار با علائم تنفسی در تربت و گناباد بستری شدند/ ظرفیت رشتخوار برای پذیرش بیمار محدود است ارتفاعات روستای علی آباد دامن رشتخوار ۶ هزار متر طولی درختکاری شد مدیر جدید جهاد کشاورزی رشتخوار معرفی شد ۴۷۰۰ اصله نهال در رشتخوار توزیع می‌شود ۲ کشته و ۳ مصدوم در برخورد پراید و تریلی در رشتخوار+ تصاویر ضدعفونی و گند زدایی سطح شهر رشتخوار/ تصاویر