به گزارش چهل ماه نیوز، علی احمدپور، شهردار رشتخوار در گفت‌وگو با خبرنگار ما در رابطه با نحوه مدیریت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در رشتخوار گفت: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در کاگروه سلامت و امنیت غذایی رشتخوار با توجه به ازدحام جمعیت در آخرین روز بازارهای سال ۹۸ در جهت جلوگیری از تجمعات در راستای کنترل هرچه بهتر بیماری کرونا چهارشنبه بازار رشتخوار تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

شهردار رشتخوار با اشاره به اینکه باید در جهت کنترل بیماری کرونا بسیج مردمی ورود کند، اظهار داشت: هزمان با آغار روند کنترل بیماری کلیه سرویس های بهداشتی شطح شهر علاوه بر ضدعفونی شدن روزانه بحث مایع های دستشویی بررسی می شود.

وی همچنین به اطلاع رسانی موارد پیشگیری بیماری کرونا با استفاده از بیلبوردهای سطح شهرستان رشتخوار اشاره کرد و گفت:با توجه به نیاز مبرم اطلاع رسانی در جهت کنرتل این بیماری شایع شهرداری رشتخوار علاوه ب رتهیه برشور اقدام به نصب بنرهای پیشگیری و نحوه رعایت خود مراقبتی در سطح شهر از طریق بیلبردهای تبلیغاتی اقدام کرده است.

احمدپور یادآور شد: شهروندان حد الامکان از حضور غیر ضرور در سطح شهر و مکان های دارای تردد بیشتر خوداری کنند تا انشالله با همراهی به زودی شاهد پایان فعالیت این ویروس باشیم.

انتهای پیام/