بدون نظر
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار:
هیچ مورد مشکوکی از کرونا در رشتخوار مشاهده نشده است/مردم اخبار را از رسانه های موثق دنبال کنند
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ در ۱۵:۰۹
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار با توصیه به شهروندان گفت: در رابطه با بیماری کرونا هیچ جای نگرانی نیست، اما داشتن یکسری اطلاعات در رابطه با آن لازم و خود مراقبتی اصل اولیه در بحث بیماری های تنفسی است.

به گزارش چهل ماه نیوز، دکتر جواد اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار صبح امروز در جلسه کار گروه مدیریت بهداشت و درمان این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری رشتخوار با محوریت موضوع بیماری کرونا، گفت: در رابطه با بیماری کرونا هیچ جای نگرانی نیست، اما داشتن یکسری اطلاعات در رابطه با آن لازم و خود مراقبتی اصل اولیه در بحث بیماری های تنفسی است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار در این جلسه ضمن درخواست از همکاری بسیج مردمی در رابطه با کنترل و راه های پیشگیری این بیماری، گفت: شهروندان در حد امکان در امکان تجمعی حاضر نشوند، شستشوی دست به مدت ۲۰ ثانیه، رعایت فاصله با افراد حداقل یک متر، و دست نزدن به گوش، چشم، بینی و دهان از مهمترین راهای جلوگیری از این بیماری است.

وی در ادامه همچنین در رابطه با انتشار برخی از شایعات الخصوص در فضای مجازی از مردم خواست تا اخبار و اطلاعیه های مربوط به این بیماری را تنها از مراجع ذیصلاح دنبال و پیگیری کنند.

اشترایه با تاکید بر اینکه با تشکیل کار گروه های مرتبط طی چند روز اخیر برنامه‌ریزی لازم در جهت کنترل این بیماری صورت گرفته است، گفت: در همین راستا و به جهت مدیریت بهتر در کار پیشگیری توصیه های لازم بهداشتی به ادارات و نهادها که مراجع کنندگان زیادی دارند انجام و در رابطه با نحوه مدیریت، نصب بروشور و ضدعفونی کردن محیط نکات لازم ارائه شده است.

وی همچنین از تعطیلی روز بازارهای موجود در سطح شهرستان تا اطلاع ثانوی خبر داد و اظهار داشت: کلیه روز بازارهای سطح شهرستان از جمله چهارشنبه بازار رشتخوار تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رشتخوار همچنین در رابطه با بازگشت تعدادی از بازنشستگان شهرستان از سفر زیارتی قم گفت: تمامی این عزیزان از ابتدای ورود تحت کنترل بوده و تمام نکات لازم به ابن عزیزان انجام شده است و جای هیچ نگرانی در این رابطه نیست.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
هیچ مورد مشکوکی از کرونا در رشتخوار مشاهده نشده است/مردم اخبار را از رسانه های موثق دنبال کنند «اکبر احمدپور فدکی» نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شد تصاویری از موج دوم حضور مردمی در رشتخوار/ مشارکت مردمی در رشتخوار به ۸۰ درصد رسید مدارس رشتخوار شنبه تعطیل است سن ۲۵ تا ۳۵ سال بیشترین شرکت کننده در انتخابات رشتخوار  تصاویری از حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای رشتخوار+ تصاویر برای ایران همیشه قهرمان بار دیگر حماسه خواهیم آفرید/ شرکت در انتخابات وظیفه ملی هر شخصی است آتش سوزی انبار پنبه در مزرعه آستان قدس رشتخوار/ ۵۰ درصد پنبه‌های موجود در انبار در آتش سوزی از بین رفت پایان مسابقات فوتسال جام فجر در رشتخوار ۲۶ درصد مطالبات زعفرکاران در رشتخوار پرداخت شد رهاسازی ۵۲ هزار قطعه ماهی در رشتخوار پلنگ ۲ کارگر در معادن سنگ آهن خواف را زخمی کرد