بدون نظر
 
در آخرین روز از دهه مبارک فجر؛
۵ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۵:۰۴
 
صبح امروز همزمان با دهمین و آخرین روز از دهه مبارک فجر بیش از 5 طرج عمرانی خدماتی بالغ بر 1 میلیارد و 500 میلیون تومان در روستاهای بخش مرکزی رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.
به گزارش چهل ماه نیوز، صبح امروز همزمان با دهمین و آخرین روز از دهه مبارک فجر بیش از ۵ طرج عمرانی خدماتی بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در روستاهای بخش مرکزی رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

بازارچه کارآفرینی دانش آموزی دبیرستان دخترانه نمونه دولتی محدثه رشتخوار صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان همزمان با دهه فجر راه اندازی شد.

افتتاح پروژه احیاء و مرمت قنات فهندر فتح آباد رشتخوار

همزمان با دهمین و آخرین روز از دهه مبارک فجر پروژه احیاء و مرمت قنوات و لوله گذاری قنات فهندر فتح آباد از توابع بخش مرکزی با اعتبار قریب به ۳۰۰ میلیون تومان با حضور مسئولان و مردم  افتتاح و بهره برداری شد.


افتتاح پروژه آسفالت و جدول گذاری روستای فتح آباد رشتخوار

بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، پروژه آسفالت و جدول گذاری روستای فتح آباد از توابع بخش مرکزی با اعتبار ۹۵۰ میلیون تومان و مساحت ۲۵ هزار مترمربع  افتتاح گردید.

نمازخانه خیرساز آموزشگاه اندیشه فتح آباد رشتخوار

نمازخانه خیرساز آموزشگاه اندیشه فتح آباد رشتخوار همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان افتتاح و بهره برداری شد.

بازدید فرماندار رشتخوار و مسئولین شهرستان از طرح پرورش بز سانن در روستای براکو از توابع بخش مرکزی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر

این طرح مبلغ ۵۰ میلیون تومان تسهیلات از کمیته امداد امام خمینی (ره) دریافت کرده است.


انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۵ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد رشتخوار، مشکلی در تامین گوشت مرغ نوروز ۹۹ ندارد یاداوره شهدای دانش آموزی در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر از بهرمندی ۱۰۰ درصدی آب شرب تا گازرسانی به ۹۷ درصد خانوارها بعد از انقلاب اسلامی افتتاح و بهره‌برداری از ۶ طرح عمرانی خدماتی در بخش جنگل رشتخوار+ تصاویر اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی، ۲۲ بهمن متفاوتی را رقم خواهد زد/ درصدی از بهای محصول زعفران کشاورزان در روزهای آتی پرداخت می‌شود حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، منجر به قوی‌تر شدن کشور در گام دوم انقلاب است افتتاح و کلنگ زنی ۶ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار+ تصاویر ۴ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار بهره برداری شد+ تصاویر ارسال کمک‌های مردمی رشتخوار به مناطق سیل‌زده سیستان‌و‌بلوچستان نماز جمعه محور همدلی و وحدت شود/ تبیین خطبه‌های نماز جمعه دشمنان را ناتوان کرده است کسب مقام اول حوزه تولید نرم افزار در رویداد فعالان فضای مجازی بسیج توسط تیم رشتخوار