بدون نظر
 
در قالب طرح خرید حمایتی؛
۲۶ درصد مطالبات زعفرکاران در رشتخوار پرداخت شد
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۲
 
رئیس اداره تعاون روستایی رشتخوار، گفت: پس از رفع مشکلات حساب های تعدادی از کشاورزان، طی 2 مرحله 26 درصد از بهای محصول زعفران تحویلی در طرح خرید حمایتی زعفران به کشاورزان در رشتخوار پرداخت شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، کمال میرزایی، رئیس اداره تعاون روستایی رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: پس از رفع مشکلات حساب های تعدادی از کشاورزان، طی ۲ مرحله ۲۶ درصد از بهای محصول زعفران تحویلی در طرح خرید حمایتی زعفران به کشاورزان در رشتخوار پرداخت شد.

میرزایی با اشاره به اینکه در طرح خرید حمایتی در رشتخوار بیش از ۴ تن محصول از کشاورزان خریداری شده است، گفت: ارزش محصول خریداری شده بیش از ۴۴ میلیارد تومان است.

وی در تشریح این خبر افزود: محصول زعفران تحویلی از کشاورزان در ۴ رده بر اساس کیفیت محصول با قیمت پوشال معمولی ۸ میلیون ۲۰۰ هزار تومان، پوشال مرغوب هر کیلو ۹ میلیون تومان، شبه نگین هر کیلو ۹ میلیون ۵۰۰ هزار تومان و زعفران نگین ۱۰ میلیون ۵۰۰ هزار تومان خریداری شده است.

شغل بیش از ۸۰ درصد مردم شهرستان رشتخوار کشاورزی و دامپروری است و محصول زعفران از جمله ۳ محصول مهم تولیدی در این شهرستان است، میزان خرید محصول دوره قبل طرح حمایتی زعفران در شهرستان رشتخوار توسط اداره تعاون روستایی این شهرستان بالغ بر ۸ تن بوده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۲۶ درصد مطالبات زعفرکاران در رشتخوار پرداخت شد رهاسازی ۵۲ هزار قطعه ماهی در رشتخوار پلنگ ۲ کارگر در معادن سنگ آهن خواف را زخمی کرد ۲۲ بهمن، نمایش وحدت، اقتدار و انسجام ملت ایران در برابر جهانیان است حضور پرشور سلیمانی ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن/حضور بی سابقه مردم رشتخوار درراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۵ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد رشتخوار، مشکلی در تامین گوشت مرغ نوروز ۹۹ ندارد یاداوره شهدای دانش آموزی در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر از بهرمندی ۱۰۰ درصدی آب شرب تا گازرسانی به ۹۷ درصد خانوارها بعد از انقلاب اسلامی افتتاح و بهره‌برداری از ۶ طرح عمرانی خدماتی در بخش جنگل رشتخوار+ تصاویر اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی، ۲۲ بهمن متفاوتی را رقم خواهد زد/ درصدی از بهای محصول زعفران کشاورزان در روزهای آتی پرداخت می‌شود حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، منجر به قوی‌تر شدن کشور در گام دوم انقلاب است