بدون نظر
 
اجرای طرح خرید حمایتی زعفران با مدیریت بهتری دنبال شود
اجرای طرح خرید حمایتی زعفران با مدیریت بهتری دنبال شود
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۰:۲۵
 
نماینده باشگاه کشاورزان جوان روستایی رشتخوار گفت: با توجه به اینکه یک ماه کامل از خرید زعفران کشاورزان در شهرستان گذشته است، اما کشاورزان همچنان منتظر دریافت بهای محصول خود هستند، تا با استفاده از آن بتوانند بدهی‌های معوقشان را پرداخت کنند.

به گزارش چهل ماه نیوز؛ حسن غلامی کریم آباد نماینده باشگاه کشاورزان جوان روستایی رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار ما با گلایه از روند پرداخت خرید حمایتی زعفران به کشاورزان، گفت: با توجه به اینکه تنها درآمد مردم روستاهای شهرستان خصوصا بخش مرکزی از زعفران می باشد و تا کنون بیش از ۴۰ روز از تحویل زعفران به اتحادیه تعاون روستایی میگذرد، متاسفانه هنوز از واریز قسط اول بهای محصول خبری نیست، خواهشمندم که این موضوع را پیگیری نمایید.

غلامی نیز با تاکید بر اینکه اجرای طرح حمایتی خرید توافقی زعفران به نفع کشاورزان است، گفت: ما از مسئولان در جهت اجرای این طرح قدردانی میکنیم، اما نحوه اجرای طرح اگر با مدیریت بهتری نسبت به پرداخت بهای محصول به کشاورزان دنبال شود، بسیار مطلوب تر خواهد بود.

وی یادآور شد: کشاورزان این منطقه تا نیاز نداشته باشند محصول خود را به بازار نمیبرند و کشاورزانی که محصول خود را تحویل اداره تعاون روستای داده اند مطمعنا به پول محصول خود نیاز داشته اند.

نماینده باشگاه کشاورزان جوان روستایی شهرستان گفت: با توجه به اینکه یک ماه کامل از خرید زعفران کشاورزان در شهرستان گذشته است، اما مردم همچنان منتظر دریافت بهای محصول خود هستند تا با استفاده از آن بتوانند بدهی‌های معوقشان را پرداخت کنند.

وی افزود: شغل اکثر مردم روستاهای شهرستان کشاورزی است و محصول زعفران جز مهم ترین محصصولات کشت شده در این روستا میباشد در حال حاضر اکثر کشاورزان در طرح خرید حمایتی زعفران امسال زعفران خشک خود را تحویل اداره تعاون روستایی داده اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجرای طرح خرید حمایتی زعفران با مدیریت بهتری دنبال شود جاده مرگ رشتخوار _ تربت‌حیدریه/ مسئولان همچنان بی‌تفاوت هستند همایش دانش آموزی سردار دل‌ها در روستای احمد آباد آستانه رشتخوار دامداران رشتخواری نسبت به پلاک کوبی دام‌های خود در اسرع وقت اقدام کنند پیش بینی برداشت ۲۰ هزار تن گندم در رشتخوار نجات جان ۲ مادر باردار در رشتخوار گلایه کشاورزان رشتخواری از روند پرداخت خرید حمایتی زعفران ۲۶ نفر در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار تایید صلاحیت شدند بارش نخستین برف زمستانی در رشتخوار+ تصاویر شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک حضور میلیونی مردم در تشیع پیکر سردار دل‌ها،زنده بودن انقلاب را نشان داد تصادف خونین در محور رشتخوار_خواف ۶ کشته برجای گذاشت