بدون نظر
 
امام جمعه موقت رشتخوار:
نماینده‌ای امروز در راس امور قرار گیرد، که انقلابی، ولایی و جهادگر باشد
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۸:۳۴
 
امام جمعه موقت رشتخوار گفت: امروز باید بیش از پیش تفکر انقلابی در کشور ما گسترش یابد، رد صلاحیت 90 نماینده کنونی مجلس با پیش زمینه مشکلات اقتصادی و مالی و .. نیازمند توجه بیشتر به این حوزه است، باید نماینده ای امروز در راس کار و امور قرار گیرد، که انقلابی، ولایی و جهادگر باشد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن خاکشور، امام جمعه موقت رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران ان هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار، ضمن تسلیت پیشاپیش شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، با تاکید بر اینکه زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) یک مکتب است، گفت: بعد مهم زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) بعد از رحلت نبی مکرم اسلام است، که ایشان لحظه ای در راه دفاع از ولایت غافل نشدند، امروز اگر دفاع از ولایت را در جامعه گسترش دهیم، بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به شهادت سردار رشید اسلام و تاثیر گذاری این شهادت در برابر زنده بودن سردار دل ها گفت: با شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی نه نتها در جامعه اسلامی بلکه در تمام جامعه بشری یک انقلاب و تفکر عظیمی شکل گرفت، که باعث رشد جامعه بشری خواهد شد.

حجت الاسلام خاکشور با تاکید بر اینکه مهمترین خصوصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تبعیت از ولایت بود، اظهار داشت: امروز خون سردار بزرگ اسلام فراتر از جامعه بشری گسترش پیدا کرده است و این امر به برکت قرار گرفتن ایشان در زیر مجموعه ولایت بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر شکسته شدن هیمنه و هیبت پوشالی آمریکا در جهان گفت: امروز استکبار جهانی بیش از پیش منزوی شده است، حمله و انتقام سخت سپاه پاسداران از تروریست های آمریکایی در عین السعد عراق هیبنه و ابهت پوشالی آمریکا را در جهان شکست.

امام جمعه موقت رشتخوار همچنین در بخشی دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش رو در کشور گفت: امروز باید بیش از پیش تفکر انقلابی در کشور ما گسترش یابد، رد صلاحیت ۹۰ نماینده کنونی مجلس با پیش زمینه مشکلات اقتصادی و مالی نیازمند توجه بیشتر در این حوزه است، باید نماینده ای امروز در راس کار و امور قرار گیرد که انقلابی، ولایی و جهادگر باشد.

وی با درخواست از کاندیدهای حاضر در این دور از از انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار گفت: ما از این عزیزان این انتظار را داریم واقعا  کسی که انقلابی و ولایی است را انتخاب کنند و شرایط حضور نماینده ای اصلح را فراهم سازند.

وی همچنین با تاکید بر فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته در تهران گفت: تعبیر مقام معظم رهبری در رابطه با سپاه قدس، رزمندگان بدون مرز بود، این یعنی اینکه سپاه قدس برایش فرقی نمی کند شیعه یا سنی، مسلمان یا مسیحی و … در هر جایی که صدای مظلوم را بشنود حضور پیدا خواهد کرد و خواهد ایستاد و استکبار و مستکبر را به زمین خواهد زد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماینده‌ای امروز در راس امور قرار گیرد، که انقلابی، ولایی و جهادگر باشد نصب تابلوهای معرفی ۳ اثر تاریخی در رشتخوار ۳۱ سری جهیزیه بین بسیجیان تحت پوشش کمیته امداد در رشتخوار توزیع شد+تصاویر اجرای طرح خرید حمایتی زعفران با مدیریت بهتری دنبال شود جاده مرگ رشتخوار _ تربت‌حیدریه/ مسئولان همچنان بی‌تفاوت هستند همایش دانش آموزی سردار دل‌ها در روستای احمد آباد آستانه رشتخوار دامداران رشتخواری نسبت به پلاک کوبی دام‌های خود در اسرع وقت اقدام کنند پیش بینی برداشت ۲۰ هزار تن گندم در رشتخوار نجات جان ۲ مادر باردار در رشتخوار گلایه کشاورزان رشتخواری از روند پرداخت خرید حمایتی زعفران ۲۶ نفر در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار تایید صلاحیت شدند بارش نخستین برف زمستانی در رشتخوار+ تصاویر