بدون نظر
 
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی:
نماز جمعه محور همدلی و وحدت شود/ تبیین خطبه‌های نماز جمعه دشمنان را ناتوان کرده است
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۵:۰۲
 
حجت الاسلام محمدحسین ایزدی با تاکید بر اینکه باید تلاش ما امروز این باشد که با همدلی و وحدت پیش برویم، گفت: به رغم تمام ناجوانمردی‌هایی که از سوی دشمنان ما و برخی از مهره های داخلی علیه این نظام، انشالله بازهم حضور خوبی را در بین مردم، هم در راهپیمایی 22 بهمن و هم در انتخابات پیش رو خواهیم داشت.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام محمدحسین ایزدی مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی صبح امروز در دیدار با اعضای ستاد نماز جمعه رشتخوار در محل دفتر امام جمعه این شهر، گفت: هر کس هر کاری را انجام دهد، اثر آن را می‌بینید، چه خوب است که کار انسان در راستای ارتباط با خداوند و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه یکی از ثمرات این نظام و انقلاب برخوداری از فضیلت نماز جمعه است، اظهار داشت: آثار که در نماز جمعه است، هم آثار فردی و هم آثار اجتماعی دارد، انسان را از ذلت و خواری نجات می‌دهد، وقتی انسان ضعیف و زار می شود، که به خودش وابسته باشد، آن چیزی که به انسان آرامش می دهد، داشتن ارتباط با خداست.

حجت الاسلام ایزدی در ادامه با تاکید بر اینکه یکی از افتخارات اعضای ستاد نماز جمعه این است، که خدمتگذار بهترین ها هستند‌، اظهار داشت: امروز اگر تمام دشمنان ما با تمام قوای که دارند، در عرصه جنگی که با انقلاب اسلامی در پیش گرفته اند، درمانده هستند، این به لطف خداوند متعال و همین تبیین خطبه های نماز جمعه است.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان در ادامه سخنان خود در رابطه با شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: حیاط ایشان باعث عزت و اقتدار نظام انقلاب اسلامی و شهادت ایشان باعث عزت انقلاب و اجماع و همدلی در ایران اسلامی شد، درماندگی و استحصال دشمنان را به رخ جهانیان کشاند.

وی در ادامه همین مطلب با تاکید بر حماقت دشمن در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، افزود: دشمن هیچگاه فکرش را هم نمی کرد، حماقت دشمن در به شهادت رساندن سردار سلیمانی به زودی باعث فروپاشی دشمنان خواهد شد.

حجت الاسلام ایزدی در پایان با تاکید بر اینکه نماز جمعه و ستاد نماز جمعه باید، محور همدلی و وحدت باشد، گفت: ما در آستانه حضور ۲۲ بهمن قرار داریم که انشالله یک حضور پرشور را داشته باشیم و هم یک انتخابات سرنوشت سازی که خودش باعث اقتدار این نظام است.

وی در ادامه مطلب، افزود: گر چه دشمنان این نظام خیلی تلاش و کوشش دارند، اما به لطف الهی بازهم خواهیم دید، که به رقم  تمام ناجوانمردانگی‌های که از سوی دشمنان ما و برخی از مهره های داخلی بر علیه این نظام بوده است، اما بازهم انشالله یک حضور خوبی را در بین مردم خواهیم داشت هم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و هم اینکه در انتخابات، تلاش ما این باشد که هم با همدلی و وحدت پیش برویم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز جمعه محور همدلی و وحدت شود/ تبیین خطبه‌های نماز جمعه دشمنان را ناتوان کرده است کسب مقام اول حوزه تولید نرم افزار در رویداد فعالان فضای مجازی بسیج توسط تیم رشتخوار برگزاری بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی، هنری در رشتخوار افزایش ۲۴۲ درصدی میانگین بارندگی‌ها در رشتخوار تعطیلی تنها بانک فعال در فتح آباد رشتخوار/ مردم خواستار رسیدگی جدی مسئولان شدند رشتخوار _ تعطیلی نجات جان مادر باردار با کمک امداد هوایی در شهر جنگل رشتخوار+ فیلم نماینده‌ای امروز در راس امور قرار گیرد، که انقلابی، ولایی و جهادگر باشد نصب تابلوهای معرفی ۳ اثر تاریخی در رشتخوار ۳۱ سری جهیزیه بین بسیجیان تحت پوشش کمیته امداد در رشتخوار توزیع شد+تصاویر اجرای طرح خرید حمایتی زعفران با مدیریت بهتری دنبال شود جاده مرگ رشتخوار _ تربت‌حیدریه/ مسئولان همچنان بی‌تفاوت هستند همایش دانش آموزی سردار دل‌ها در روستای احمد آباد آستانه رشتخوار