بدون نظر
 
بعد از گذشت حدود 30 سال اتفاق افتاد؛
تعطیلی تنها بانک فعال در فتح آباد رشتخوار/ مردم خواستار رسیدگی جدی مسئولان شدند رشتخوار _ تعطیلی
تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۷
 
تعطیلی تنها بانک فعال در فتح آباد رشتخوار پس از گذشت حدود بیش از 30 سال فعالیت، باعث ناراحتی و گلایه مردم و ساکنین در روستاهای اطراف این منطقه شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، در پی تعطیلی تنها بانک فعال در فتح آباد رشتخوار پس از گذشت بیش از ۳۰ سال فعالیت این اتفاق باعث گلایه مردم و ساکنین روستاهای اطراف در این منطقه شده است.

حمید مختاری از ساکنین فتح آباد رشتخوار با اشاره به اینکه جمعیت حدود ۱۰ هزار نفری مردم در منطقه فتح آباد بسیاری از کارهای بانکی خود را در تنها شعبه بانک فعال فتح آباد دنبال می کنند، گفت: لطفا صدای ما را جهت جلوگیری از تعطیلی تنها شعبه بانک منطقه به گوش مسئولین برسانید.

وی در ادامه مطلب، افزود: تعطیلی تنها بانک فتح اباد رشتخوار بعد از گذشت چهل سال به یکباره مشکلاتی را برای مردم و کشاورزان در منطقه به وجود اورده است، که باید مردم برای رفع کارهای بانکی علاوه بر مسافت طولانی، زمانی زیادی را در مرکز شهرستان صرف کنند.

 

نوجوان دیگر ساکن این روستا در تاکید بر درخواست مردم برای بازگشایی مجدد تنها شعبه بانکی فتح آباد گفت: روستاهای دریز، براکو، عشرت آباد و … برای انجام امورات بانکی به شعبه بانک صادارت فتح آباد رشتخوار مراجعه می کنند.

وی با اشاره به اینکه تعطیلی تنها بانک فتح اباد با سابقه طولانی باعث ناراحتی مزدم منطقه شده است، یادآور شد: لطفا مسئولان روستا در رابطه با این امر احتمام جدی را داشته باشند، تا هر چه سریع تر بانک فتح آباد راه اندازی و به مردم خدمت رسانی کنند.

قربانزاده از دیگر اهالی این منطقه با اشاره به اینکه امروز همه مردم منطقه به دنبال جذب امکانات و سهولت در انجام امورات بانکی خود هستند، گفت: حذف این شعبه بانکی در یکی از نقاط مهم شهرستان که بخش عمده کشاورزی و تولید زعفران شهرستان و استان را دنبال می کنند، آن هم بعد از گذشت سال های طولانی نیازمند پیگیری جدی از سوی مسئولان شهرستان و استان است.

یک منبع آگاه و از مسئولان روستای فتح آباد رشتخوار در رابطه با تعطیلی شعبه بانکی این روستا به خبرنگار ما گفت: تعطیلی و ادغام شعبه بانکی فتح اباد به دلیل پایین آمدن گردش مالی بانک بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه تمام مسئولان در فتح آباد پیگیر رسیدگی به رفع مشکل بانک در فتح آباد هستند، گفت: یکی از مهم ترین دلایل کاهش گردش مالی بانک بدون ارتباط با بحث دریافت بهای زعفران در طرح خرید حمایتی نیست، بسیاری از کشاورزان در منطقه محصول زعفران خود را تحویل شرکت تعاون روستایی دادند و تاخیر در پرداخت آن دلیلی بر کاهش گردش مالی بانک صادارت در فتح آباد رشتخوار است.

اتنهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
افزایش ۲۴۲ درصدی میانگین بارندگی‌ها در رشتخوار تعطیلی تنها بانک فعال در فتح آباد رشتخوار/ مردم خواستار رسیدگی جدی مسئولان شدند رشتخوار _ تعطیلی نجات جان مادر باردار با کمک امداد هوایی در شهر جنگل رشتخوار+ فیلم نماینده‌ای امروز در راس امور قرار گیرد، که انقلابی، ولایی و جهادگر باشد نصب تابلوهای معرفی ۳ اثر تاریخی در رشتخوار ۳۱ سری جهیزیه بین بسیجیان تحت پوشش کمیته امداد در رشتخوار توزیع شد+تصاویر اجرای طرح خرید حمایتی زعفران با مدیریت بهتری دنبال شود جاده مرگ رشتخوار _ تربت‌حیدریه/ مسئولان همچنان بی‌تفاوت هستند همایش دانش آموزی سردار دل‌ها در روستای احمد آباد آستانه رشتخوار دامداران رشتخواری نسبت به پلاک کوبی دام‌های خود در اسرع وقت اقدام کنند پیش بینی برداشت ۲۰ هزار تن گندم در رشتخوار نجات جان ۲ مادر باردار در رشتخوار