بدون نظر
 
مسئول ایستگاه آتس نشانی دهستان باسفر رشتخوار:
آتش سوزی انبار پنبه در مزرعه آستان قدس رشتخوار/ ۵۰ درصد پنبه‌های موجود در انبار در آتش سوزی از بین رفت
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۰۹:۴۳
 
مسئول ایستگاه آتس نشانی دهستان باسفر رشتخوار گفت: بر اثر آتش سوزی بعد از ظهر روز گذشته در انبار پنبه مزرعه آستان قدس رشتخوار، بیش از 50 درصد از پنبه های موجود در انبار در آتش سوزی از بین رفت.

به گزارش چهل ماه نیوز، مجید عارفی مسئول ایستگاه آتش نشانی دهستان باسفر رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با حادثه آتش سوزی روز گذشته در انبار پنبه مزرعه آستان قدس رضوی رشتخوار، گفت: بر اثر آتش سوزی انبار پنبه در مزرعه آستان قدس رشتخوار بیش از ۵۰ درصد پنبه های موجود در انبار در آتش سوزی از بین رفت.

وی در تشریح این خبر با اشاره به اینکه عملیات فوق از ساعت ۹ صبح آغاز و حدود ۵ ساعت به طول آنجامید، افزود: حدود ۱۴۰ تن پنبه در این انبار در حال نگهداری بوده  که با تلاش آتش نشانان به دیگر قسمت های انبار خوشبختانه خسارتی وارد نشده است.

عارفی با اشاره به گستردگی این آتش سوزی از حضور عوامل آتش نشانی رشتخوار و تربت حیدریه در محل حادثه خبر داد و یادآور شد: در این عملیات حدود ۵۰ هزار لیتر آب مصرف شد، که خوشبختانه بدلیل وجود مخزن آبگیری در نزدیکی محل حادثه مشکل کمبود آب جهت اطفاء حریق وجود نداشت.

وی در پایان در رابطه با علت این حادثه گفت: تاکنون دلیل آتش سوزی در انبار نامشخص و موضوع جهت اعلام نهایی در حال بررسی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آتش سوزی انبار پنبه در مزرعه آستان قدس رشتخوار/ ۵۰ درصد پنبه‌های موجود در انبار در آتش سوزی از بین رفت پایان مسابقات فوتسال جام فجر در رشتخوار ۲۶ درصد مطالبات زعفرکاران در رشتخوار پرداخت شد رهاسازی ۵۲ هزار قطعه ماهی در رشتخوار پلنگ ۲ کارگر در معادن سنگ آهن خواف را زخمی کرد ۲۲ بهمن، نمایش وحدت، اقتدار و انسجام ملت ایران در برابر جهانیان است حضور پرشور سلیمانی ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن/حضور بی سابقه مردم رشتخوار درراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۵ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد رشتخوار، مشکلی در تامین گوشت مرغ نوروز ۹۹ ندارد یاداوره شهدای دانش آموزی در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر از بهرمندی ۱۰۰ درصدی آب شرب تا گازرسانی به ۹۷ درصد خانوارها بعد از انقلاب اسلامی افتتاح و بهره‌برداری از ۶ طرح عمرانی خدماتی در بخش جنگل رشتخوار+ تصاویر