بدون نظر
 
فرمانده سپاه رشتخوار:
مشی خدمت را بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا می‌دانیم/ دشمنان بدانند ملت ایران این بود که در روزهای گذشته دیدید
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۸ در ۱۶:۴۴
 
فرمانده سپاه رشتخوار در تجمع مردم در حمایت از اقدام کوبنده سپاه به تروریست های آمریکایی، گفت: ما به همه اقدامات دنیای استکبار دلقک‌بازی روسای منفور آمریکای جنایتکار و دست پروردگان داخلی آن‌ها که گاها باعث ناامنی و آشوب در داخل کشورمی شودند، اعلام می‌کنیم ملت ایران این بود که شما در روزهای گذشته دیدید. ملت ایران این بود که در کرمان، مشهد رضا، تهران و قم به نمایش گذاشته شد، ملت ایران این‌ها هستند.

به گزارش چهل ماه نیوز، ظهر امروز مردم، کسبه و مسئولان در رشتخوار با اجتماع در مقابل سپاه ناحیه این شهرستان در حمایت از پاسخ کوبنده سریع سپاه پاسداران به تروریست‌های آمریکایی‌ها قدردانی کردند.

حمیدرضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در حاشیه این تجمع با تقدیر از حضور مردم درصحنه مختلف و مورد نیاز کشور، گفت: امروز تکمیل‌کننده سیلی بزرگ و سخت سپاه پاسداران و فرمانده رشید دلاور هوافضای سپاه و انتقام سخت گرفته شده، را مقام معظم رهبری فرمانده معظم کل قوا به زیبایی تبیین فرمودند و گفتند سیلی اولیه بر صورت و چهره دشمنان انقلاب و اسلام فرود آمد.

وی در ادامه افزود: اعلام می‌کنیم خواسته به‌حق شمارا برای انتقام منقل می‌کنیم، مردم ما، نیروهای حزب‌الله، نیروهای جبهه ها مقاومت در گستره جبهه های مقاومت کاری خواهند کرد که نیروی‌های منحوس رژیم استکباری آمریکا از سایه خودشان وحشت داشته باشند.

فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار در ادامه اذعان داشت: اعلام می‌کنیم که سپاه همان‌طور که سردار سلامی اعلام کردند، خادم ملت است، و شما بسیجیان که در مجموعه سپاه به‌عنوان نیروهای افتخاری انجام‌وظیفه می‌کنید، در این راه و پاسداشت خون شهیدانمان بالأخص سیدالشهدا‌ی جبهه مقاومت وظیفه سنگین دارید.

وی در ادامه همین مطلب یادآور شد: اعلام می‌کنیم مجموعه بسیج با تمام امکانات و توان در خدمت همه ادارات نهادها و سازمان‌های انقلابی به دنبال تبیین راهبری نمودن گفتمان امام جامعه اسلامی است، ما مشی خدمت را بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا می‌دانیم.

نامور در ادامه اذعان داشت: حل مشکلات مردم و گره‌گشایی از مشکلات مردم به‌عنوان اصلی‌ترین وظیفه ما خواهد بود که در این وظیفه سنگینی که پس از شهادت سردار دل‌ها امیر دل‌های مستضعفان و آزاد خواهی عالم به ما سپرده‌شده است، انشالله با خدمت شبانه‌روزی خودمان به اثبات می‌رسانیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ما به همه اقدامات دنیای استکبار دلقک‌بازی روسای منفور آمریکای جنایتکار و دست پروردگان داخلی آن‌ها که گاها باعث ناامنی و آشوب در داخل کشورمی شودند اعلام می‌کنیم ملت ایران این بود که شما در روزهای گذشته دیدید. ملت ایران این بود که در کرمان، مشهد رضا، تهران و قم به نمایش گذاشته شد، ملت ایران این‌ها هستند.

نامور افزود: مطمئن اهداف بعدی سپاه مقتدر ما و اهداف بعدی جبهه مقاومت تک‌تک سربازان شمارا هدف قرار داده است.

فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار خاطرنشان کرد: ما بسیجیان در شهرستان رشتخوار به تبعیت از ولایت هر جا که لازم باشد برای دفاع از آرمان‌های امام انقلاب و تبیین رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و برای دفاع از خون سرخ شهیدان و برای انتقام از خون شهدای سیدالشهدای جبهه مقاومت آماده مجاهدت هستیم.

وی در ادامه متذکر شد: بینید سردار سلیمانی از ما چه می‌خواهد راه او را، منش و رفتار او را، سلوک اخلاقی عبادت و بندگی او را، ایثار و ازخودگذشتگی او را، کار جهادی و مستمر او را، در حیطه کاری خود به کار ببندیم، رفع مشکلات داخل کشور فقط به دست مردم توانای جمهوری اسلامی امکان‌پذیر است.

وی تصریح کرد: این بود واقعیت آمریکا و آمریکا پرستان، آمریکا چهره واقعی خود را نمایان کرد، آمریکا هر جا که حضورداشته است به‌جز نکبت آشوب کشتار چیزی نبوده است، ما امروز باید پشت سر رهبری حرکت کنیم، اطاعت از رهبر و امام جامعه داشته باشیم.

انتها یپیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مشی خدمت را بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا می‌دانیم/ دشمنان بدانند ملت ایران این بود که در روزهای گذشته دیدید تجمع مردم رشتخوار در تقدیر از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به آمریکایی ها همه باید یک سردار سلیمانی شویم سردار دل‌ها دشمن را از نقطه هجوم به نقطه ذلت کشاند/ امروز بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است مراسم بزرگداشت شهادت سردار دل‌ها در رشتخوار+تصاویر مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهدای محور مقاومت در رشتخوار سرباز ولایت بودن سردار سلیمانی برای همه ما درس بود مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در رشتخوار+تصاویر رزمایش اقتدار الی بیت المقدس بسیج در رشتخوار برگزار شد+تصاویر سربازی در خط ولایت، امتیاز بزرگ سردار سلیمانی بود نارضایتی مردم از کمبود شعب بانکی در بخش جنگل رشتخوار/ یک شعبه جوابگوی جمعیت ۳۰ هزار نفری نیست ۹دی باطل کننده طلسم و سحر فتنه ها بود