بدون نظر
 
فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار:
سردار دل‌ها دشمن را از نقطه هجوم به نقطه ذلت کشاند/ امروز بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۸ در ۱۹:۱۹
 
رشتخوار_ فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار با تاکید بر اینکه امروز بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا خدمت کردن به مردم است، گفت: آمریکای جنایتکار تمام عمر مأنوس خود را در حال جنایت‌ بوده است، واقعیت آمریکا همین است، امروز همه ما باید پشت ولایت‌فقیه حرکت کنیم.

به گزارش چهل ماه نیوز، حمیدرضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل آموزش‌وپرورش این شهرستان، با تبریک و تسلیت شهادت بزرگ‌مرد امنیت کشور گفت: با شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی همه دل‌ها منسجم و متحدتر شدند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه کلیه اقدامات سردار سلیمانی از اواسط دهه ۸۰ که قبول مسئولیت کردن بر یک‌پایه استوار بوده است، افزود: از ابتدای قبول مسئولیت کلیه اقدامات سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بر پایه‌یک عمل مقدس استوار بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه الگو گیری سردار سلیمانی برگرفته از الگوی عاشورا و حرکت امام حسین(ع) بوده است، اذعان داشت: الگو و راه و روش حرکت سردار سلیمانی چون برگرفته از عاشوراست روزبه‌روز در حال گسترش است.

نامور با تأکید بر اینکه یکی از ویژگی مهم سردار سلیمانی قیام و جهاد پیوسته بود، است، گفت: تمام راهبرد دشمن توقف حرکت عظیم و بی‌نظیر شکل‌گرفته بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تفکر مقاومت مرز نمی‌شناسد، یادآور شد: امروز بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است، حضور سردار دل‌ها دشمنان اسلام و ائمه اطهار (ع) را از نقطه هجوم به نقطه ذلت رساند.

وی در ادامه گفت: دشمن باید منتظر پاسخی قاطع از جبهه مقاومت باشد، شروع‌کننده این اتفاق آمریکا بود اما پایان دهنده آن آمریکا نیست و جبهه مقاومت پاسخگوی آن‌ها خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه واقعیت و چهره آمریکا بر همگان آشکار است، گفت: آمریکای جنایتکار تمام عمر مأنوس خود را در حال این‌گونه جنایت‌ها بوده است و واقعیت آمریکا همین است، امروز همه ما باید پست ولایت‌فقیه حرکت کنیم.

 

  • IMG_1563
  • IMG_1560
  • IMG_1559
  • IMG_1553
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سردار دل‌ها دشمن را از نقطه هجوم به نقطه ذلت کشاند/ امروز بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است مراسم بزرگداشت شهادت سردار دل‌ها در رشتخوار+تصاویر مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهدای محور مقاومت در رشتخوار سرباز ولایت بودن سردار سلیمانی برای همه ما درس بود مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در رشتخوار+تصاویر رزمایش اقتدار الی بیت المقدس بسیج در رشتخوار برگزار شد+تصاویر سربازی در خط ولایت، امتیاز بزرگ سردار سلیمانی بود نارضایتی مردم از کمبود شعب بانکی در بخش جنگل رشتخوار/ یک شعبه جوابگوی جمعیت ۳۰ هزار نفری نیست ۹دی باطل کننده طلسم و سحر فتنه ها بود گرامیداشت حماسه ۹ دی در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر خدمت‌رسانی ۵۰ گروه جهادی در رشتخوار/ ۱۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده در دست احداث است بصیرت مردم، آسیب فتنه‎های دشمن را به خود فتنه‌گران رساند