بدون نظر
 
فرمانده اسبق سپاه ناحیه رشتخوار:
سرباز ولایت بودن سردار سلیمانی برای همه ما درس بود
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۸ در ۱۷:۱۹
 
فرمانده اسبق سپاه ناحیه رشتخوار گفت: اثر عظیمی که شهادت افراد بزرگی همچون شهید سلیمانی بر همه ما می گذارد، این است که ما را از خواب غفلت بیدار می کند، اطاعت از رهبری و سرباز ولایت بودن سردار سلیمانی برای همه درس بود، اگر به دنبال ادامه مسیر و پیروزی های انقلاب هستیم، باید پیرو رهبر و ولایت فقیه باشیم.

به گزارش چهل ماه نیوز، سرهنگ پاسدار حسین زمانیان سخنران بزرگداشت مراسم شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در مسجد علی ابن ابی طالب(ع) شهر رشتخوار در جمع پرشور مردم شهید پرور این شهرستان، با تبریک و تسلیت شهادت سردار دل ها، گفت: در واقع شهدا جامعه را بیدار می کند، جامعه گاهی خوابش می برد، جامعه گاهی به کم و زیاد دنیا مشغول می شود، یادمان می رود برای چه هدف و چه آرمانی بزرگی در حرکت هستیم، این شهدا هستند که ما را بیدار می کنند.

وی در ادامه افزود: اثر عظیمی که شهادت افراد بزرگی همچون شهید سلیمانی بر همه ما می گذارد، این است که ما را بیدار می کند وجدان و فطرت پاک ما را بیدار که برای آینده انقلاب اسلامی و حفاظت از دست آورد خون شهدا در طول تاریخ اسلام را فراموش نکنیم، این مسیر خیلی طولانی است.

زمانیان در ادامه با تاکید بر اینکه شهادت باعث بیداری یک جامعه اسلامی می شود، افزود: شهادت بلندترین مرتبه ای است در دنیای اسلام که یک انسان مومن پرهیزکار و متقی می تواند به آن دست پیدا کند و شهید همیشه آگاه است.

وی در ادامه تصریح کرد: در گذشته با وجود قدرت های بی رقیب زمان که یکتازی می کردند، این انقلاب اسلامی بود که باعث تضعیف قدرت آنها شد، امام در سال ۴۲ کتاب ولایت فقیه را نوشتند که اصول و ایده تشکیل انقلاب اسلامی است.

فرمانده اسبق سپاه ناحیه رشتخوار، با اشاره به به تاثییر گذاری انقلاب اسلامی، گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن همواره در تلاش بوده و هست که این چراغ فروزان الهی که دل های مستضعفان جهان را متوجه خود کرده بود، این را خاموش کنند.

وی یادآور شد: سردار سلیمانی دلسوز انقلاب و مملکت بود و اهل جناح و جناح گرایی نبود، سردار سلیمانی دلسوز مردم بود آنوقتی که مردم در سیل قرار گرفتند، در مناطق سیل زده شخصا حضور پیدا کردند، کمک به مردم، با مردم و انقلاب صادق بود، اهل وعده دادنی نبود که عملی نشود، ایشان وعده ای داد و به آن وعده عمل کرد، اطاعت از رهبری و سرباز ولایت بودن ایشان برای همه درس بود، اگر می خواهیم این انقلاب اسلامی به مسیر خودش ادامه دهد، باید پیرو رهبر و لایت فقیه باشیم.

وی در ادامه همین مطلب تصریح کرد: باید خواسته های خودمان را در مسیر خواسته های رهبری قرار دهیم، مطیع ولی امر باشیم در خطر و حذر، دیدگاه سردار سلیمانی این بود که دست مقام معظم رهبری در دست امام زمان(عج) است، قاطعیت در برابر دشمن اگر دشمن ما را تهدید کردند در داخل و خارج از کشور همانند سردار سلیمانی قاطع باشیم به نصرت و وعده الهی ایمان داشته باشیم.

فرمانده اسبق ناحیه سپاه رشتخوار اذعان داشت: ساده زیستی مردم ما تشخیص می دهند مسئول صادق مردم جان خود را فدای مسئول دلسوز می کنند، فرهنگ ساده زیستی حتی برای سنگ قبر سردار سلیمانی نیز صدق می کند، به طوریکه ایشان در وصیت نامه خود به همسر خود عنوان می کنند مرا در کنار همرزمان شهیدم دفن کنید و بر سنگ قبر من تنها نام سرباز وطن را بنویسد و از القاب طولانی پرهیز کنید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهدای محور مقاومت در رشتخوار سرباز ولایت بودن سردار سلیمانی برای همه ما درس بود مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در رشتخوار+تصاویر رزمایش اقتدار الی بیت المقدس بسیج در رشتخوار برگزار شد+تصاویر سربازی در خط ولایت، امتیاز بزرگ سردار سلیمانی بود نارضایتی مردم از کمبود شعب بانکی در بخش جنگل رشتخوار/ یک شعبه جوابگوی جمعیت ۳۰ هزار نفری نیست ۹دی باطل کننده طلسم و سحر فتنه ها بود گرامیداشت حماسه ۹ دی در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر خدمت‌رسانی ۵۰ گروه جهادی در رشتخوار/ ۱۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده در دست احداث است بصیرت مردم، آسیب فتنه‎های دشمن را به خود فتنه‌گران رساند رشتخوار بدون اتحادیه تاکسیرانی رها سازی ۵۲ هزار قطعه ماهي گرمابي در رشتخوار