بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار:
دامداران رشتخواری نسبت به پلاک کوبی دام‌های خود در اسرع وقت اقدام کنند
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۸ در ۱۴:۱۵
 
مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار با تاکید بر اینکه در روزهای پایانی اجرای طرح هویت گذاری دام در این شهرستان قرار گرفته ایم، گفت: دامداران عزیز جهت بهره مندی از مزایای طرح هویت گذاری دام و استفاده از خدمات سازمان جهادکشاورزی نسبت به پلاک کوبی دام های خود در اسرع وقت اقدام کنند.

 به گزارش چهل ماه نیوز، حمید رضا رضایی مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه هویت گذاری دام (دام کوچک و بزرگ) در سالجاری در روزهای پایانی خود به سر می برد، گفت: با توجه به اجباری بودن طرح دامداران عزیز جهت بهره مندی از مزایای طرح هویت گذاری دام و استفاده از خدمات سازمان جهادکشاورزی نسبت به پلاک کوبی دام های خود در اسرع وقت اقدام کنند.

رضایی در ادامه  اظهار داشت: دامداران جهت بهره مندی از مزایای طرح و استفاده از خدمات سازمان جهاد کشاورزی و سایر ادارات نسبت به پلاک کوبی دام های خود با استفاده از پلاک گوش های استاندارد تهیه شده توسط در مراکز پلاک کوبی، در اسرع وقت اقدام کنند.

رضایی در ادامه با اشاره به اینکه اجرای طرح پلاک کوبی در رشتخوار همزمان با سراسر کشور  هم اکنون در جال اجرا شدن است، گفت: در صورت عدم مراجعه، دام های بدون پلاک کوبی و هویت گذاری مصداق بارز قاچاق دام محسوب شده و برابر ضوابط قانونی رفتار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تا کنون ۷۲۰۰ دام سبک و سنگین در این شهرستان تحت پوشش طرح هویت بخشی دام قرار گرفته اند، افزود: با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی طرح که تا ۲۳ بهمن ماه ادامه خواهد داشت، و افزایش مراجعات دامداران و در حال اجرا بودن طرح پیش بینی  میشود این عدد تا فردا دوشنبه ۳۰ دی ماه به ۸۲۰۰ راس افزایش پیدا کند.

مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار در ادامه با درخواست از دامداران در جهت، جلوگیری از مراجعه در روزهای پایانی، گفت: دامداران جهت کسب اطلاعات بیشتر و عدم محرومیت از اجرای طرح می توانند به مدیریت و مراکز جهادکشاورزی در سطح شهرستان مراجعه و از جزئیات عملیات اجرای این طرح مطلع گردند.

وی در پایان با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از ۱۸۳ هزار راس دام سبک در رشتخوار وجود دارد، گفت: اجرای طرح هویت بخشی به دام به منظور شناسایی دام های موجود، ثبت اطلاعات دام و دامدار، برآورد تولیدات دامی، جابه جایی کنترل شده دام و نهایتاً مبارزه با قاچاق دام زنده، در حال انجام است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
همایش دانش آموزی سردار دل‌ها در روستای احمد آباد آستانه رشتخوار دامداران رشتخواری نسبت به پلاک کوبی دام‌های خود در اسرع وقت اقدام کنند پیش بینی برداشت ۲۰ هزار تن گندم در رشتخوار نجات جان ۲ مادر باردار در رشتخوار گلایه کشاورزان رشتخواری از روند پرداخت خرید حمایتی زعفران ۲۶ نفر در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار تایید صلاحیت شدند بارش نخستین برف زمستانی در رشتخوار+ تصاویر شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک حضور میلیونی مردم در تشیع پیکر سردار دل‌ها،زنده بودن انقلاب را نشان داد تصادف خونین در محور رشتخوار_خواف ۶ کشته برجای گذاشت مشی خدمت را بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا می‌دانیم/ دشمنان بدانند ملت ایران این بود که در روزهای گذشته دیدید تجمع مردم رشتخوار در تقدیر از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به آمریکایی ها