بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
حضور میلیونی مردم در تشیع پیکر سردار دل‌ها،زنده بودن انقلاب را نشان داد
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۸ در ۱۳:۴۹
 
امام جمعه رشتخوار با تقدیر از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر پاک شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، گفت: مردم با حضور خود در صحنه ثابت کردند که انقلاب اسلامی ایران زنده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با تقدیر از حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع جنازه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: مردم با حضور خود در صحنه ثابت کردند که انقلاب اسلامی ایران زنده است.

وی در ادامه با تقدیر از اقدام مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به تروریست های آمریکایی گفت: سپاه مقتدر با ضرب شصتی محکم با موشک باران پایگاه عین الاسد که متعلق به تروریست های آمریکایی است قدرت انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت، هر کسی جرات انجام این چنین کاری را نداشت.

امام جمعه رشتخوار با اشاره به سخنرانی ریاست جمهوری آمریکا پس از پاسخ موشکی ایران، در این رابطه گفت: چهره رئیس جمهوری آمریکا، لرزش صدای وی نشان از ناتوانی ترامپ در مقابل اراده و قدرت ایران اسلامی داشت.

وی با تاکید بر اینکه پرتاپ موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشت محکمی به دهان استکبار جهانی زد، گفت: در این اقدام سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با از کار انداختن دوربین ها و وسایل که رهگیری موشک ها را دنبال می کردند، اقدام بسیار بزرگی را انجام داد.

حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار در ادامه با تقدیر از اقدام خوب مجلس شورای اسلامی در رابطه با تصویب طرح ۳ فوریتی، گفت: تروریست خواندن نیروی های آمریکایی اقدام بسیار خوبی از سوی مجلس شورای اسلامی بود که صورت گرفت.

امام جمعه رشتخوار با تبریک انتخاب سردار قاآنی به جانشینی سردار شهید سلیمانی گفت: سردار قاآنی از شخصیت های بزرگی است، که در بحث سپاه قدس و همراهی با سردار سلیمانی از تجربیات ارزنده ای برخوردار است.

وی همچنین در ادامه با خانواده های کسانی که در مراسم تشییع جنازه سردار شهید سلیمانی عزیزان خود را از دست داده بودند، و مسافران هواپیمای اوکراینی، به حادثه تلخ روز گذشته در محور، جاده ای رشتخوار به خواف اشاره کرد و اذعان داشت: در بروز حوداث تلخ این چنینی مسئولان باید توججه کنند، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی باید توجه کند، گرفتن جلسه، رسانه ای کردن اخبار و در عمل انجام ندادن کار هیچ فایده ای ندارد، جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهداست، مسئولان قدر شرایط را بدانند و خدمت گذار مردم باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حضور میلیونی مردم در تشیع پیکر سردار دل‌ها،زنده بودن انقلاب را نشان داد تصادف خونین در محور رشتخوار_خواف ۶ کشته برجای گذاشت مشی خدمت را بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا می‌دانیم/ دشمنان بدانند ملت ایران این بود که در روزهای گذشته دیدید تجمع مردم رشتخوار در تقدیر از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به آمریکایی ها همه باید یک سردار سلیمانی شویم سردار دل‌ها دشمن را از نقطه هجوم به نقطه ذلت کشاند/ امروز بزرگ‌ترین شعار مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است مراسم بزرگداشت شهادت سردار دل‌ها در رشتخوار+تصاویر مراسم بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهدای محور مقاومت در رشتخوار سرباز ولایت بودن سردار سلیمانی برای همه ما درس بود مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در رشتخوار+تصاویر رزمایش اقتدار الی بیت المقدس بسیج در رشتخوار برگزار شد+تصاویر سربازی در خط ولایت، امتیاز بزرگ سردار سلیمانی بود