بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
بصیرت مردم، آسیب فتنه‎های دشمن را به خود فتنه‌گران رساند
تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۸ در ۱۳:۰۹
 
امام جمعه رشتخوار گفت: رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری در کنار همراهی و بصیرت مردم و حضور همیشگی سربازان گمنام امام زمان(عج) همه در کنار هم دست به دست هم داد، بطوریکه آسیب فتنه‌های دشمن به خود فتنه‌گران رسید.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار با تبریک پیشاپیش سالروز تولد اسوه صبر و استقامت، حضرت زینب (س) و روز پرستار با قدر دانی از تلاش گران عرصه بهداشت و درمان گفت: باید امروز قدردان این نعمت هایی که در کشور ما به برکت خون شهدای گرانقدر، امام راحل و رهنمودهای رهبری محیا شده است، باشیم.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش رو در کشور گفت: بحث انتخابات در جمهوری اسلامی یک توفیق بزرگ است، که انسان در تعیین سرنوشت خود دخالت می کند، باید در انتخاب خود، شخصی که قرار است سرنوشت ما را رقم بزند، آن شخص پیرو ولی فقیه باشد.

وی در ادامه همین مطلب افزود: انتخابی که داریم در مجموع از نظر اسلام، باید یک انتخاب حساب شده باشد، هم تکلیف و هم وظیفه است که سرنوشت خود را به دست کسی بسپاریم که تخصص لازم در آن زمینه را داشته باشد.

امام جمعه رشتخوار همچنین با اشاره به فتنه های اخیر اتفاق افتاده در کشور و نقش و بصیرت مردم در کنار رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت خنثی سازی این نقشه ها گفت: مقام معظم رهبری همواره با رهنمودهای خود جامعه را به سمتی هدایت می کنند که جامعه متضرر نشود، رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری در کنار همراهی و بصیرت مردم و حضور همیشگی سربازان گمنام امام زمان(عج) همه در کنار هم دست به دست هم داد، بطوریکه آسیب این فتنه ها به خود فتنگران رسید.

حجت الاسلام جهانشیری همچنین به اشاره به اینکه دشمن همواره در تلاش برای صدمه زدن به دنیای اسلام بوده و است، یادآور شد: آمریکا و عیادی آن دست به دست هم دادند تا شرایط موجود در لبنان و عراق را به نفع خود رقم بزنند، آنها با انتخاب و آموزش نیروهای جوان و ورود این نیروها به اجتماع های مردمی بطوریکه مردم فکر کنند که خواسته های آنها به حق است دنبال کردند، که الحمدالله این مسئله با شکست مواجه شد و مردم عراق به تبعیت از مقام معظم رهبری و مرجعیت علمای همیشه بیدار شیعه شرایط را مدیریت کردند.

خطیب نماز جمعه رشتخوار همچنین در پایان، تصریح کرد: دشمن در فضای داخلی ایجاد شده در ایران نیز که به واسطه کم کاری برخی از مسئولان به وجود آمده بود، به دنبال پیاده سازی اهداف خود بود، که الحمدلله با بصیرت مردم بار دیگر نقش های دشمن خنثی و خواب آنها تعبیر نشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بصیرت مردم، آسیب فتنه‎های دشمن را به خود فتنه‌گران رساند رشتخوار بدون اتحادیه تاکسیرانی رها سازی ۵۲ هزار قطعه ماهي گرمابي در رشتخوار رشتخوار نیازمند ترویج فرهنگ کشت محصولات گیاهی است ۳۰۰ بسته میوه شب یلدا بین محرومان در رشتخوار توزیع شد کشف داروی غیر مجاز در رشتخوار درخواست کشاورزان رشتخواری برای تمدید مهلت خرید زعفران نیازمند یک مجلس ولایی هستیم کاهش آمار زاد و ولد در رشتخوار/ نیازمند اعتماد‌سازی به متخصصان هستیم پیگیری حضور متخصصان مورد نیاز بیمارستان رشتخوار به زودی راه‌اندازی سبد مهربانی ویژه شب یلدا در رشتخوار مراسم تقدیر از خادمین موکب امام رضا(ع) رشتخوار برگزار شد+ تصاویر