بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
کاندیدهای انتخابات مجلس زندگی آیت الله مدرس را الگوی کار خود قرار دهند/ بار دیگر بصیرت مردم فتنه دشمن را خاموش کرد
تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱۳:۴۹
 
رشتخوار_ امام جمعه رشتخوار با تاکید بر اینکه کاندیدها انتخابات مجلس باید زندگی آیت الله مدرس را به عنوان الگوی کاری خود در نظر بگیرند، گفت: کسی که می خواهد در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کند باید علاوه بر انقلابی بودن، توان علمی، مدیریتی، عقل و اندیشه لازم و توان دفاع از حقوق مردم و یک جامعه را نیز داشته باشد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ای طالب(ع) رشتخوار با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ۱۰ آذر ماه روز مجلس و آغاز ثبت نام کاندیدهای مجلس شورای اسلامی در کشور گفت: مردم باید حواسشان باشد، ما در شرایط کنونی نیازمند نماینده ای انقلابی و وظیفه شناس هستیم.

امام جمعه رشتخوار در ادامه این مطلب نیز با توصیه به کاندیدهای مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از معیارهای کسی که می خواهد در انتخابات مجلس شرکت کند داشتن توان انجام کار است، باید شخص ببیند توان علمی، مدیریتی، عقل و اندیشه لازم در جهت انجام امورات را به نحو احسنت دارد و می تواند از حق مردم و یک جامعه دفاع کند، آنگاه پا در عرصه انتخابات بگذارد.

وی در ادامه همین مطلب نیز با تاکید بر اینکه کاندیدها انتخابات مجلس باید زندگی آیت الله مدرس را به عنوان الگوی کاری خود قرار دهند، اظهار داشت: آیت الله مدرس از لحظه ای که وارد مجلس شورای اسلامی شدند هیچ تغییری در زندگیشان ایجاد نشد، تنها دلیل حضور آیت االه مدرس در مجلس شورای اسلامی مر قانون و نظارت بر عملکرد دولت بود، ما امروز نیازمند یک نماینده انقلابی هستیم که مدافع حق مردم، انقلاب و سرباز گوش به فرمان ولایت فقیه باشد.

خطیب نماز جمعه رشتخوار با اشاره به اهمیت انتخابات ۲ اسفند امسال در کشور گفت: مشارکت حداکثری مردم درانتخابات در آغاز گام دوم انقلاب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، اینکه در آغاز ۴۰ ساله دوم انقلاب با تمام توان در صحنه حاضر باشیم، از جایگاه مهمی برای کشور برخودار است.

امام جمعه رشتخوار همچنین در ادامه با اشاره به اینکه مسئولان ما باید با تمام توان در جهت رفع مشکلات امروز مردم و کشور تلاش کنند، افزود: مسئولان باید با تمام توان رسیدگی به حقوق مردم را در نظر داشته باشند.

وی با توجه به اتفاقات ناگوار اخیر در برخی از نقاط کشور نیز، گفت: الحمدلله نیروهای بسیجی و مردمی ما حوادث اخیر هدایت شده از سوی دشمن در کشور را به خوبی مدیریت کردند و بار دیگر با بصیرت خود فتنه دشمن را خنثی کردند.

وی همچنین در رابطه با بحث مصون سازی اقتصادی کشور نیز گفت:  تکیه بر توان داخلی در جهت رونق تولید، بهره برداری حداکثری از نیروی انسانی موجود در کشور، استفاده از ظرفیت های نهفته مردمی و … در کشور امروز بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور را برطرف خواهخد کرد.

حجت السلام جهانشیری در پایان با توصیه به مسئولان نیز گفت: طبق فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) توصیه ما امروز به مسئولان عزیز این است که درخط ولایت فقیه حرکت کنند که به مملکت ما آسیبی نرسد، مسئولان مشکلاتی نیز اگر هست اعتماد سازی کنند و واقعیت ها را با مردم درمیان بگذراند.

انتهای یپیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب