بدون نظر
 
امام جمعه موقت رشتخوار:
کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند
تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۸ در ۱۴:۲۴
 
امام جمعه موقت رشتخوار گفت: کاندیدهایی که توان انجام کار را ندارند به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند، امروز در آغاز گام دوم انقلاب ما نیازمند مجلسی انقلابی و دشمن ستیز هستیم، بعد از پایان انتخابات سرافکندگی عدم انتخاب فرد اصلح تنها برای کسانی است که بدون توان انجام کار وارد عرصه انتخابات شده اند.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن خاکشور امام جمعه موقت رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب(ع) رشتخوار ضمن  تسلیت پیشاپیش وفات حضرت معصومه(س) گفت: هجرت حضرت فاطمه معصومه(س) مایع خیر برکت برای جامعه اسلامی و شیعیان، الخصوص ایران شد.

وی در ادامه با اشاره به حرکت خوب اخیر قوه قضاییه در برخورد جدی با اختلاس گران و معرفی آنها به مردم نیز، گفت: قوه قضاییه ما امروز به خوبی در بحث برخورد و معرفی در رابطه با اختلاس گران عمل می کند.

امام جمعه موقت رشتخوار همچنین در ادامه با گرامیداشت ۱۶آذر روز دانشجو گفت:  هر ساله قدردانان نظام جمهوری اسلامی ایران این روز را گرامی میدارند، متاسفانه چند سالی است برخی از این روز سوء استفادهایی می کنند، دانشجویان باید مراقب باشند فتنه ۸۸ را دشمن در روز دانشجو به راه انداخت، اما این بصیرت دانشجویان و مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری بود که بعد از ۷۲ ساعت مردم را به صحنه آورد و برنامه ها و نقشه های دشمن را خنثی کرد.

وی همچنین در ادامه در رابطه با افزایش و اصلاح قیمت سوخت در کشور نیز گفت:درست است که اصلاح قیمت بنزین کار خوبی است و قیمت عامل های سوخت در کشور نسبتا ارزان است، اما زمان اجرای این افزایش نامناسب بود، دولت می توانست با مدیریت بهتری در این رابطه وارد عمل شود.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به آغاز زمان ثبت نام کاندیدهای مجلس شورای اسلامی نیز گفت:عده ای از عزیزان با اعلام اینکه احساس تکلیف می کنند وارد عرصه انتخابات شده اند، اگر همه شما احساس تکلیف می کنید هم شما ضرر کرده اید و هم مردم دچار ضرر می شوند.

خطیب نماز جمعه موقت رشتخوار با تاکید بر سخنان اخیر مقام معظم رهبری در رابطه با ثبت نام بی محابای کاندیدها مجلس گفت: امروز در شرایط حساس کنونی و در آستانه گام دوم انقلاب ما نیازمند مجلسی انقلابی و دشمن ستیز هستیم.

وی در ادامه با اشاره به روز ۳ اسفند و با تاکید بر اینکه بعد از پایان انتخابات سرافکندگی بعد از انتخابات تنها برای کاندیدهایی است که بدون توان انجام کار وارد عرصه شده اند و امکان انتخاب فرد شایسته انقلابی را از مردم سلب کرده اند، گفت: کسانی که می توانند کاری برای نظام، انقلاب و منطقه انجام دهند پای در عرصه انتخابات بگذارند و با فراهم کردن شرایط برای انتخاب فرد اصلح راحتی و آرامش را برای زندگی مردم فراهم کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب