بدون نظر
 
با پایان زمان ثبت نام کاندیهای مجلس شورای اسلامی صورت گرفت؛
ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱۰:۴۴
 
رشتخوار _همزمان با پایان زمان ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس، 57 داوطلب در حوزه اتخابیه خواف و رشتخوار ثبت نام کردند.

به گزارش چهل ماه نیوز؛ همزمان با آغاز ثبت نام دواطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در طول یک هفته ۵۷ داوطلب برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کردند.

این اولین دوره است که تعداد داوطلبین در حوزه انخابیه خواف و رشتخوار به ۵۷ دواطلب می رسد، هم اکنون با پایان ثبت‌نام دواطلبان منتظر بررسی صلاحیت خود برای شرکت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواهند بود.

فرماندار خواف ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما، در رابطه با تعداد ثبت‌نام‌شدگان داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار گفت: تا ساعت ۱۸ در روز پایانی ثبت نام ۵۷ داوطلب برای حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار ثبت نام خود را قطعی کردند که اولین دواطلب صبح امروز انصراف خود را اعلام کرد.

حسین سنجرانی در ادامه گفت : از مجموع ثبت‌نام کنندگان در این حوزه انتخابیه یک نفر خانم و ۵۶ نفر آقا هستند.

شایان ذکر است که کار بررسی صلاحیت‌ها داوطلبان از امروز ۱۷ آذر به مدت ۱۰ روز در هیئت‌های اجرایی شهرستان‌ها آغاز خواهد شد، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲ اسفندماه ۱۳۹۸ هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر