بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
تفکر و همراهی بسیج در کشور، نقشه‌های دشمن را خنثی کرده است
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۸ در ۱۷:۳۹
 
امام جمعه رشتخوار گفت: امروز تمام دسیسه های دشمن با مدیریت و بصیرت بسیجیان کنترل شد و اغتشاش گران در سر جای خود نشستند، خواب آمریکای جنایتکار و عیادی آنها با همکاری و همراهی نیروهای امنیتی، بسیجیان همراه و بصیرت مردم بود که خنثی شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب(ع) رشتخوار ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای بسیجی گفت: بسیج نیروی کارآمد کشور برای همه میدان ها است، این بسیجیان و تفکر بسیجی بود که با اخلاص و ایمانی که داشتند در طول ۸ سال ذفاع مقدس دشمن را از کشور دور و باعث افتخار برای ایران اسلامی شدند.

امام جمعه رشتخوار در ادامه با اشاره به تحرکات اخیر دشمن برای برهم زدن آرامش ایران اسلامی افزود: امروز تمام دسیسه های دشمن با مدیریت و بصیرت بسیجیان عزیز کنترل و اغتشاش گران در سر جای خود نشستند، آمریکای جنایتکار و عیادی آنها که این نقشه را ریخته بودند که برای اینکه شرایط کشور را به نفع خود مصادره کردند آنها نتوانستند آن خوابی را که دیده بودند تعبیر کنند و این همکاری و همرای نیروهای امنیتی و بسیجیان همراه با بصیرت مردم بود که تمام نقشه های آن را خنثی کرد.

وی در ادامه در رابطه با شاخص های بسیج، گفت: از مهمترین شاخص های بسیج، اخلاص در عمل، خدا محوری و ارتباط  با خدا، حضور در تمام میدان های سخت، پیشگام در کمک به هموطنان در هر عرصه ای و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی می توان نام برد.

خطیب نماز جمعه رشتخوار در ادامه با تقدیر از حرکت مردم انقلابی ایران اسلامی در جهت جلوگیری از پیشبرد اهداف دشمن در حوادث اخیر گفت: راهپیمایی و بصیرت مردم در نقاط مختلف کشور بار دیگر هوشیاری ملت بصیر ایران اسلامی را به جهانیان نشان داد.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا حوادث اخیر کشور، گفت: گاهی در چنین مواقعی باعث می شود انسان مسیر خود را گم کند، درست است که مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد و برخی ناراضایتی هایی هست و این نارضایتی نیز به حق است، اما باید مراقب باشیم اشتباها آب در آسیاب دشمن نریزیم.

وی با تاکید بر اینکه باید همواره گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم، اظهار داشت: مردم ما باید هوشیار و یبدار باشند و فریب وعده های پوچ دشمن را نخورند لازمه مقابله با فتنه ها بصیرت افزایی همراه با توحید و توکل به خداوند بصیر و علیم و هچنین توسل به ائمه و صبر شکیبایی است، امروز فرصت سازی از تهدیداتی است که دشمن انجام می دهد لازمه راه کشور است.

وی در ادامه درخواست از توجه و برنامه ریزی دولت در جهت اجرای دقیق برنامه ریزی انجام شده در مسئله افزایش قیمت عامل های سوخت گفت: در بحث گرانی بنزین، دولت قانونی را که اعلام کردند به درستی اجرا کنند، تا گرانی بنزین بر سایر کالاها تاثیر گذار نباشد باید مدیرت و نظارت جامع بر این مسائل باشد، تا مردم این مسائل را مشاهده کنند این خواسته به حق مردم است که این مسئله رعایت شود، حق مردم شریف ایران اسلامی است، که بدانند این اموال و پول هایی که در صرفه جویی بنزین بدست می آید در چه مسیری استفاده می شود، اگر این مسائل دنبال شود قطعا کسی اعتراضی نخواهد داشت.

در ادامه حمیدرضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار نیز در بین خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن گرامیداشت و تبریک هفته بسیج گفت: بی شک بی نظیرترین تشکل مردمی در این کره خاکی امروز بسیج است، که از افتخارات حضرت امام(ره) در ۵ آذر ۱۳۵۸ تاسیس این شجره طیبه است.

وی با اشاره به اینکه تاسیس بسیج با استقلال و یکپارچگی کشور ما و انقلاب اسلامی قرین است اظهار داشت: در حقیقت سرنوشت کشور ما امروز به سرنوشت بسیج گره خورده است، بسیج با بستر سازی که فراهم کرد، کشتی انقلاب اسلامی را در میان طوفان هاس سهمگین از گزند خطرات مصون نگه داشت و از این حوادث ناگوار عبور داد.

فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار یادآور شد: امروز اگر به سپاه به عنوان نماد اقتدار جمهوری اسلامی ایران نگاه میکنیم، در واقع این بسیج است که به عنوان خون در رگ های سپاه جریان دارد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال ضربه زدن به ارکان جمهوری اسلامی ایران است، اظهار داشت: دشمن می داند که یکی از ارکان مهم جمهوری اسلامی ایران بسیج و تفکر بسیجی است به همین دلیل به دنبال ضربه زدن به بسیح است و قطعا در این راه موفق نخواهد شد چراکه پیمان بسیج گره خورده با پیمان حسین ابن علی (ع) است.

انتهای پبام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب