بدون نظر
 
گزارش خبری؛
کاروان های عشق در مسیر حرم امام مهربانی
تاریخ انتشار : ۰۲ آبان ۱۳۹۸ در ۰۸:۳۴
 
این روزها حال و هوای مسیرهای جاده ای موصلاتی به مشهد مقدس چهره دیگر به خود گرفته، حرکت کاروان های عشق در مسیر حرم امام مهربانی ها، در آخرین روزهای صفر، جاده های منتهی به مشهد مقدس را پوشیده از زائران امام رضا(ع) کرده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، این روزها حال و هوای مسیرهای جاده ای موصلاتی به مشهد مقدس چهره دیگر به خود گرفته، حرکت کاروان های عشق در مسیر حرم امام مهربانی ها، در آخرین روزهای صفر، جاده های منتهی به مشهد مقدس را پوشیده از زائران امام رضا(ع) کرده است.

عشق به ائمه اطهار در دل جوانان این مرز و بوم موج می زند


علی سید محمد خانی از زائران پیاده کاروان پباده محبین امام رضا(ع) رشتخوار که ۳۰ کیلومتر از مسیر رشتخوار تا مشهد را تاکنون با پای پیاده پیموده است، در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: عشق به ائمه اطهار در دل جوانان این مرز و بوم موج می زند، کسی نیست که در این کاروان های پیاده عاشق نباشد و قدم در راه حرم بگذارد.

وی در ادامه افزود: سومین سال متوالی است که سعادت تشرف به پابوس امام رضا(ع) نسیب من شده است، و انشالله تا زمانی که توان داشته باشم در مراسم پیاده روی به مشهد با کاروان های پیاده همراه خواهم شد.

لذت و معنویتی که در پیاده روی حرم امام رضا(ع) هست در هیچ جای زندگی خود حس نکردم


ابراهیم سهرابی از اعضای کاروان پیاده عاشقان امام رضا(ع) روستای سرآسیاب رشتخوار با تقدیر از زحمات ایستگاه های صلواتی که در مسیر به زائران پیاده خدمت رسانی می کنند، گفت: با ۲۲ نفر از جوانان روستای سرآسیاب راهی حرم امام رضا(ع) شدیم، لذت و معنویتی که در پیاده روی برای رسیدن به حرم آقا علی ابن موسی الرضا هست در هیچ جای زندگی تا کنون خود احساس نکردم.

هر ساله چندیدن مرتبه سعادت تشرف به پابوس حرم امام رضا(ع) را داریم


فرامز اکبری مسئول کاروان عاشقان امام رضا(ع) روستای سرآسیاب نیز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: امسال نسبت به سال گذشته استقبال از کاروان پیاده در روستا بیشتر بوده و هرسال بر تعداد اعضای کاروان افزوده می شود.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰۰ کیلومتر را عاشقان امام رضا (ع) هر ساله از این روستا با پای پیاده برای حضور در مراسم شهادت امام رضا(ع) طی می کنند، افزود: این سعادت بزرگی است که ما در جوار حرم امام مهربانی ها حضور داریم و هر سال چندیدن مرتبه سعادت تشرف به پابوس حرم امام رضا(ع) را داریم.

شوق و اشتیاق حضور در پیاده روی حرم امام رضا(ع) پیر و جوان نمی شناسد


محبی مسئول کاروان پیاده محبان الرضا(ع) روستای عباس آباد فرامیشان شهرستان رشتخوار از راهی شدن ۴۰ زائر پیاده از این روستا گفت: شوق و اشتیاق پیاده روی در راه حرم امام رضا(ع) پیر و جوان نمی شناسد امروز هم پیر هم جوانان روستا در کاروان ما را همراهی میکنند.

رشتخوار میزبان کاروان های پیاده حرم امام رضا از خواف و قائن است

حجت الاسلام حسینعلی آذرشیب رئیس اداره تبلیغات اسلامی  رشتخوار نیز در حاشیه بازدید از کاروان های پیاده در مسیر گفت: سازمان ابلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار تمام تلاش خود را در جهت همراهی کردن با کاروان های پیاده انجام می دهد،۱۳ کاروان پیاده از شهرستان رشتخوار راهی حرم مطهری رضوی شدند، که همراهی روحانیت با این ۱۳ کاروان در اولویت کاری اداره تبلغات اسلامی رشتخوار بوده است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان رشتخوار میزبان کاروان های پیاده از شهرستان های خواف و قائن نیز هست، افزود: سرکشی و حضور در بین کاروان های پیاده تا عبور آخرین کاروان از شهرستان رشتخوار انشالله ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب