بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
وحدت بین مسلمان راهکار غلبه بر دشمن اصلی اسلام، یعنی آمریکا جنایتکار است
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ در ۱۴:۲۱
 
امام جمعه رشتخوار گفت: ما دشمنان زیادی داریم که از طرق مختلف، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... در صدد ایجا مشکل برای دنیای اسلام هستند، پیامبر گرامی اسلام(ص) محور وحدت بین مسلمانان بودند، ما باید با زندگی در سایه وحدت بر دشمن اصلی اسلام یعنی آمریکای جنایتکار غلبه کنیم.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت االسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب رشتخوار با گرامیداشت هفته وحدت گفت: امام راحل از ۱۲ ربیع الاول تا ۱۷ ربیع الاول را به نام هفته وحدت نامگذاری کردند، انشالله همیشه در سایه وحدت زندگی کنیم، باید با زندگی در سایه وحدت بر دشمن اصلی اسلام یعنی آمریکای جنایتکار غلبه کرد.

وی در ادامه همین مطلب با تاکید بر اینکه وحدت شرایطی دارد و باید به صورت مسالمت آمیزی باشد، اظهار داشت: ما دشمنان زیادی داریم که از طرق مختلف، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و … در صدد ایجا مشکل برای دنیای اسلام هستند، پیامبر گرامی اسلام(ص) محور وحدت بین مسلمانان بودند، کسانی که زیر پرچم پیامبر اسلام بودند، مستضعفان جهان بودند.

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اهمیت وحدت بین مسلمان نیز گفت: مقام معظم رهبری وحدت بین مسلمانان را بر ۵ محور تبین کردند، تمام مسلمانان جهان دارای یک نقطه مشترک در پیامبر و قران هستند، همه مذاهب دعوت می کنند به وحدت، اگر در منطقه ای زندگی می کنیم که مذاهب مختلفی در آنجا حضور دارند باید با تعامل در کنار هم باشیم، تقویت تعامل بین علما و دانشمندان جهان اسلام، بصیرت و زمان شناشی و شناخت از ترفندهای دشمن که باعث می شود ما هوشیار و بصیر در مقابل هجمه هخای دشمن باشیم.

وی همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به واردات برخی از کالای های غیر ضرور به کشور گفت: یکی از مسائلی در جامعه بحث واردات بی رویه است که به نفع دشمن است، اگر کشور ما مصرف گرا باشد یعنی تعطیلی کارخانه های داخلی و بیکاری چوانان ما، مصرف گرایی با منظر اسلام  سازگار نیست، تلاش مسئولین در جهت جلوگیری از وارادات کالاهای خارجی یعنی راه افتادن کارخانه ها در داخل کشور و عرت نفس جوانان ما با ایجاد اشتغال خواهد بود.

امام جمعه رشتخوار همچنین با توجه به قرار گرفتن در ایام فصل برداشت زعفران در این شهرستان از مردم و کشاورزان خواست تا با مارقبت بیشتری در مسیرهای ارتباطی شهرستان عبور و مرور کنند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب