بدون نظر
 
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار:
شکست های پی‌ در پی آمریکا بر همگان اثبات شده است/ موفقیت های امروز کشور نه گفتن به جریان استکبار بوده است
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۹:۱۷
 
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار گفت: امروز اگر ما توانمندی کسب کرده ایم و در حوزه های مختلف سیاسی، امنیتی، اقتصادی و ... موفق بوده ایم، قطعا پشت صحنه تمام این موفقیت ها تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و نه گفتن به جریان استکبار بوده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حمید رضا نامور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما در آستانه ۱۳ آبان با گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان و تبریک یوم الله ۱۳ آبان روز تاسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی دنیای استکبار با سرکردگی رژیم استکباری ایالات متحده هر چه در توان داشتند بر علیه نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران در جهت براندازی این انقلاب به کار گرفتند، که وجود سفارت آمریکا در داخل یکی از مهمترین مشکلات کشور دز آن زمان بود، که اقدام هماهنگ دانشجویان در تاسخیر این لانه جاسوسی همانند ابراهیم بر فرق شیطان بزرگ فرود آمد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دولت آمریکا در پرونده کاری خود، طوتئه های مختلفی را بر علیه کشورها در سرتاسر جهان دارد، افزود: اگر تحولات جهانی را در همین یکصد سال اخیر مورد بررسی قرار دهیم در بیش از ۷۰ کودتا در کشورهای مختلف دولت آمریکا نقش کلیدی ایفا کرده است، قطعا اگر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام به تاسخیر در نمیامد برنامه ریزی و طوتئه های دولت آمریکا به مراتب بیشتر از وضعیتی است که در برخی از کشورها امروز شاهد ان هستیم.

فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار با تاکید بر اینکه اسناد لانه جاسوسی آمریکا به بیش از ۷۰ جلد می رسد، اذعان داشت: امروز متاسفانه این اسناد و مطالب در کتب درسی دانش آموزان ما جایگاه ندارد و نسل های متمادی انقلاب نیازمند اطلاع از این اسناد هستند.

وی با اشاره به اینکه ما در ۱۳ آبان ۳ مناسبت بزرگ را با هم مرور میکنیم، یادآور شد: ۲ مورد از این مناسبت ها در زمان طاغوت بوده است، اگر این ۳ مناسبت را با همدیگر در پیوند قرار دهیم و با وضعیت امروز جهان مقایسه کنیم در حقیقت این ۳ مناسبت در کشور کا نه به رژیم طاغوتی و استکباری آمریکا، نه به طرح خفت بار کاپتیلاسیون و نه به اقدامات برانداز ی دولت آمریکا بوده است.

نامور با اشاره به اینکه امروز حقایق شکست های پی در پی آمریکا بر همگان اثبات شده است، تصریح کرد: شکست در ایجاد داعش که با هدف ایجاد تفرقه بین مسلمانان بود، خفت در خلیج فارس، به زیر آوردن بزرگترین و پیچیده ترین هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی توسط فرزندان انقلاب اسلامی، دستگیری روح الله زم بزرگترین پرچم دار جنگ نرم آمریکا در فضای مجازی و بسیاری از اتفاقات دیگر روز به روز عقب نشینی دنیای استکبار را رقم زده و در مقابل حضور جبهه مقاومت و پیوستگی و به عقب راندن مرزهای رژیم سهیونیستی و خواسته های ناحق آمریکا در منطقه خاورمیانه که امروز حرف اول و آخر را جبهه مقاومت میزند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار با تاکید بر اینکه رمز موفقیت کشور گوش به فرمان بودن همه به فرمایشات مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: امروز اگر ما توانمندی کسب کرده ایم و در حوزه های مختلف سیاسی، امنیتی، اقتصادی و … موفق بوده ایم، قطعا پشت صحنه تمام این موفقیت ها تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و نه گفتن به جریان استکبار بوده است.

وی همچنین در رابطه با مسئله برجام گفت: برجام یک نجربه بزرگ برای ملت ما و نسل های متمادی ما به وجود آورد برجام تجربه ای برای نسل های سوم و چهارم انقلاب است که شاید خیلی خوب آمریکا را نشناخته بودند، که بی اعتمادی به دشمن شیطان بزرگ . عدم اعتماد به دشمن را برای همه یادآور شد.

انتها یپام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب