بدون نظر
 
صبح امروز؛
زنگ کتاب و کتاب خوانی در مدارس رشتخوار نواخته شد
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۸ در ۱۳:۵۳
 
همزمان با گرامیداشت هفته کتاب صبح امروز مراسم زنگ کتاب و کتابخوانی با حضور جمعی از مسئولان به صورت نمادین در مدرسه دبستان شهید بهشتی روستای امین آباد رشتخوار نواخته شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، محمود ذباح مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار صبح امروز در حاشیه مراسم زنگ کتاب و کتابخوانی که به صورت نمادین در مدرسه دبستان شهید بهشتی روستای امین آباد رشتخوار برگزار شد، ضمن گرامیداشت این هفته گفت: تاکید مقام معظم رهبری با وجود ظرفیت فضای مجازی و رسانه بر این است که باز هم کتاب کنار گذاشتنی نیست، و باید به این معقوله و فرهنگ سازی امر کتاب خوانی در جامعه توجه ویژه داشت.

تخصیص اعتبار ۱۴۰ میلیون تومانی به کتاب خانه فتح آباد رشتخوار

مجید رضایی رئیس کتاب خانه های عمومی شهرستان رشتخوار نیز در این مراسم گفت: مدیریت در بحث کتاب خانه های عمومی بدون همکاری مجموعه آموزش و پرورش امری غیر ممکن است، ما در بحث کتاب و کتاب خوانی برنامه های مختلفی را با همکاری آموزش و پرورش شهرستان در سطح مدارس شهرستان دنبال می کنیم، از جمله نشست کتاب خوان، همکاران ما در مجموعه کتاب خانه های عمومی رشتخوار با حضور در مدارس سطح شهرستان بحث کتاب خوانی را نه تنها در طول هفته کتاب بلکه در تمام ایام سال دنبال می کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه در بحث اعتبارات در حوزه کتاب خانه های عمومی، کتاب خانه در حال ساخت فتح اباد این شهرستان با اعتبار ۱۴۰ میلیون تومان با همکاری بنیاد مسکن هم اکنون به پیمانکار واگذار و در حال اجرا است، افزود: کتاب خانه فتح آباد رشتخوار از سال ۱۳۹۰ کلنگ آن به زمین خورد که متاسفانه تاکنون در حال رکود بوده و پیگیری های انجام شده این طرح به اجرا در آمده و امیدواریم تا پایان سال نیز به بهره برداری برسد.

رضایی در ادامه تصریح کرد: در بحث اعتبارات کتابخانه جنگل رشتخوار که از نظر زیر ساختی زیاد مکان استقرار آن مناسب نبود، با پیگیری های انجام شده و تخصیص کد پروژه کتاب خانه این بخش تجهیز و مردم جنگل در حال بهره و استفاده از این کتاب خانه هستند.

 کتاب باعث قوی شدن بنیه علمی انسان ها می شود

حجت السلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار نیز در جمع دانش آموزان روستای امین آباد رشتخوار با اشاره به اهمیت موضوع کتاب در سطح جامعه گفت: کتاب باعث قوی شدن بنیه علمی انسان ها می شود و علمی که ما بیشتر کسب می کنیم بدست آمده از کتاب خوانی است، با توجه به تاکید مقام معظم رهبری سعی کنید در سبد زندگی خود خرید کتاب را هم در نظر داشته باشید.

خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار نیز در ادامه با تبریک ولادت رسول اکرم(ص) و میلاد امام جعفر امام صادق(ع) و گرامیداشت هفته کتاب گفت: معقوله کتاب نیازمند توجه بیشتری است که دانش آموزان با این یارمهربان باید بیش از پیش توجه کنند.

در پایان این مراسم و به مناسبت هفته کتاب خوانی از طرف مسئولین شهرستان به دانش آموزان مدرسه دبستان شهید بهشتی روستای امین آباد کتاب هایی نیز اهدا شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب