بدون نظر
 
صبح امروز؛
اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان رشتخوار افتتاح شد
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۸ در ۱۷:۳۶
 
صبح امروز با حضور بهادری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی و جمعی از مسئولان شهرستان اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان رشتخوار افتتاح و با ثبت اولین سند این اداره کار خود را آغاز کرد.
به گزارش چهل ماه نیوز، صبح امروز با حضور حسن بهادری مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان رشتخوار اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان رشتخوار افتتاح و با ثبت اولین سند این اداره کار خود را رسما آغاز کرد.

حسن بهادری مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار که با محوریت افتتاح اداره ثبت اسناد و املاک و معرفی نخستین مدیر این اداره در شهرستان رشتخوار برگزار شد، گفت: ۳۴ واحد ثبت اسناد و املاک در خراسان رضوی به مردم خدمت رسانی می کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اداره ثبت اسناد و املاک رشتخوار از ۶ ماه قبل کار خود را اغاز کرده است، گفت: با پیگیری های صورت گرفته از سوی مسئولان از ۶ ماه قبل اداره ثبت اسناد و املاک رشتخوار به صورت الکترونیکی در واحد ثبتی تربت حیدریه افتتاح گردید که از امروز رسما این اداره کار خود را در این شهرستان آغاز کرد.
بهادری با تاکید بر اینکه شهرستان رشتخوار با ۳۶۰۰ کیلومتر، ۳٫۱ درصد از مساحت کل املاک استان را دارا می باشد، یادآور شد: در ۶ ماه گذشته آماری که گرفته شده به طور متوسط در هر ماه ۲۷۱ سند رسمی ثبت شده است.
مدیر کل اسناد و املاک استان خراسان گفت: برای فعالیت اداره ثبت اسناد و املاک رشتخوار ۷ نیرو رسمی تعیین شده که هم اکنون تعداد ۳ نیروی در این اداره خدمت رسانی و ما بقی نیروها تا پایان سال در این اداره مستقر می شوند.

در حاشیه هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار در سال ۹۸ جواد خزائی سکان نخستین مدیریت اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان رشتخوار را عهده دار شد.

خزائی سابقه ۱۰ ساله در حوزه ثبت اسناد و املاک استان را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب