بدون نظر
 
مسئول اداره تعاون روستایی رشتخوار:
آغاز خرید حمایتی محصول زعفران در رشتخوار/ خرید حمایتی زعفران تا پایان آذر ماه ادامه دارد
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۶
 
مسئول اداره تعاون روستایی شهرستان رشتخوار از آغاز روند خرید حمایتی محصول زعفران تا پایان آذرماه امسال در اداره تعاون روستایی این شهرستان خبر داد.

سید کمال میرزایی مسئول اداره تعاون روستای شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار چهل ماه نیوز، از آغاز روند خرید حمایتی محصول زعفران در شهرستان رشتخوار خبر داد.

میرزایی در ادامه با اشاره به اینکه محصول زعفران کشاورزان در صورتی تحت پوشش خرید حمایتی امسال قرار می گیرید که حتما محصول تولیدی سال جاری باشد، گفت: کشاورزان گرامی در سرتاسر شهرستان میتواند با مراجعه به جهادکشاورزی و دریافت معرفی نامه و همراه داشتن مدارک شناسایی کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی به اتحادیه تعاون روستایی شهرستان رشتخوار واقع در بلوار امام رضا روبروی جمعیت هلال احمر شهرستان مراجعه نمایند.

وی در ادامه با تاکید براینکه قیمت محصول زعفران پس از بررسی در آزمایشگاه توسط کارشناسان تعیین می شود، افزود: محصول زعفران تحویلی از کشاورزان در ۴ رده بر اساس کیفیت محصول با قیمت پوشال معمولی ۸ میلیون ۲۰۰ هزار تومان، پوشال مرغوب هر کیلو ۹ میلیون تومان، شبه نگین هر کیلو ۹ میلیون ۵۰۰ هزار تومان و زعفران نگین ۱۰ میلیون ۵۰۰ هزار تومان تعیین خواهد شد.

مسئول تعاون روستایی همچنین با اشاره به اینکه تعاون روستایی رشتخوار همزمان با ۱۳ پایگاه خرید حمایتی را آغاز کرده است، یادآور شد: با توجه به آغاز برداشت محصول زعفران در شهرستان رشتخوار روند خرید حمایتی توسط این نهاد تا ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ ادامه خواهد داشت.

شغل بیش از ۸۰ درصد مردم شهرستان رشتخوار کشاورزی و دامپروری است و محصول زعفران از جمله ۳ محصول مهم تولیدی در این شهرستان است، میزان خرید محصول دوره قبل طرح حمایتی زعفران در شهرستان رشتخوار توسط اداره تعاون روستایی این شهرستان بالغ بر ۸ تن بوده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب