بدون نظر
 
صبح امروز؛
۲۵ دوچرخه سوار رشتخواری عازم حرم مطهر رضوی شدند
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در ۰۸:۱۰
 
همزمان با قرار گرفتن در آستانه شهادت امام مهربانی ها کاروان دوچرخه سواری محبان الرضا (ع) شهرستان رشتخوار متشکل از 25 دوچرخه سوار صبح امروز عازم حرم مطهر رضوی در مشهد مقدس شدند.

به گزارش چهل ماه نیوز، مهدی پرتو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار صبح امروز در حاشیه مراسم بدرقه کاروان دوچرخه سواران محبان الرضا(ع) این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تسلیت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان و تسلیت پیشاپیش رحلت رسول اکرم(ص)، شهادت امام رضا(ع) و امام حسن مجتبی(ع) با گرامیداشت هفته تربیت بدنی گفت: همزمان با ایام پایانی ماه صفر و گرامیداشت هفته تربیت بدنی بیش از ۲۵ دوچرخه سوار از شهرستان رشتخوار در قالب کاروان محبین امام رضا(ع) راهی مشهد مقدس شدند.

دوچرخه سوارن ۴ روز مسیر حرم امام مهربانی ها را رکاب می زنند

وی با اشاره به اینکه این کاروان برای جندمین سال متوالی است، که همزمان با ایام شهادت امام رضا(ع)  راهی حرم مطهر رضوی می شوند، افزود: دوچرخه سواران این شهرستان به مدت ۴ روز مسیر ۲۲۰ کیلومتری این شهرستان تا حرم مطهر رضوی را رکاب خواهند زد.

وی با اشاره به اینکه تمام نکات ایمنی در خصوص این سفر به دوچرخه سوارن اطلاع داده شده است، گفت: با توجه به تجربه سالیان قبل این دوچرخه سوارن با راهنمایی های افراد با تجربه راهی این سفر ۴ روزه می شوند.

پنجمین سال متوالی است که دوچرخه سوارن رشتخواری راهی حرم امام رضا(ع) می شوند

حسن پذیرا سرپرست این کاروان دوچرخه سواری نیز در حاشیه مراسم بدرقه در جوار مزار شهدا گمنام شهر رشتخوار گفت: برای پنجمین سال متوالی است که دوچرخه سوارن این شهرستان به عشق امام مهربانی راهی سفر به حرم امام رضا(ع) می شوند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هر سال بر تعداد دوچرخه سواران این شهرستان جهت حضور در این کاروان افزوده می شود، گفت: امسال خدود ۲۴ دوچرخه سوار، کاراوان دوچرخه سواری محبان الرضا(ع) این شهرستات را همراهی می کنند.

برای اولین بار با دوچرخه مسیر رشتخوار تا مشهد مقدس را رکاب می زنم

عمرانی دوچرخه سوار نوجوان این کاروان که برای اولین بار با دوچرخه مسیر رشتخوار تا مشهد مقدس را رکاب می زند، گفت: هر ساله در مراسم شهادت امام رضا(ع) در جوار حرم امام مهربانی حضور داشته ام اما امسال توفیقی شد تا با دوچرخه با پابوس آقا مشرف شوم.

مرتضی برومند دیگر دوچرخه سوار نوجوان همراه این کاروان نیز از خوشحالی حضور در این سفر معنوی گفت: امیدوارم هر سال توفیق حضور در این مراسم را پیدا کنم، حرکت و حضور در کاروان دوچرخه سواری توفیقی بزرگی است که امسال نسیب من و دوستانم شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب