بدون نظر
 
در ادامه روند بازرسی طرح نظارت صنفی گشایش مدارس؛
۳ واحد متخلف صنفی در رشتخوار شناسایی شدند
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۳۹۸ در ۰۹:۰۷
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رشتخوار گفت: در راستای ادامه طرح نظارتی ابتدای مهر و بازگشایی مدارس بازرسین اداره صنعت معدن و تجارت طی بازرسی از واحدهای صنفی سطح شهرستان ۳ واحد صنفی متخلف را به اداره تعزیرات حکومتی جهت اعمال قانون معرفی کردند.

به گزارش چهل ماه نیوز، علی اسماعیلی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار مفا در رابطه با ادامه روند طرح نظارتی صنفی این نهاد بر فروشگاه های صنفی این شهرستان گفت: در راستای ادامه طرح نظارتی ابتدای مهر و بازگشایی مدارس بازرسین اداره صنعت معدن و تجارت طی بازرسی از واحدهای صنفی سطح شهرستان ۳ واحد صنفی متخلف را به اداره تعزیرات حکومتی جهت اعمال قانون معرفی کردند.

وی در ادامه، با اشاره به اینکه بازرسی های صنفی بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان تا نیمه مهرماه از سطخ فروشگاه های صنفی ادامه دارد، افزود: اداره صنعت معدن و تجارت، از همه شهروندان عزیزی که هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی ، کم فروشی ، تقلب ، احتکار و . . . را در سطح شهرستان مشاهده کردند تقاضا دارد مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ به اطلاع بازرسین و ستاد خبری اداره برسانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب