بدون نظر
 
در ادامه روند بازرسی طرح نظارت صنفی گشایش مدارس؛
۳ واحد متخلف صنفی در رشتخوار شناسایی شدند
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۳۹۸ در ۰۹:۰۷
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رشتخوار گفت: در راستای ادامه طرح نظارتی ابتدای مهر و بازگشایی مدارس بازرسین اداره صنعت معدن و تجارت طی بازرسی از واحدهای صنفی سطح شهرستان ۳ واحد صنفی متخلف را به اداره تعزیرات حکومتی جهت اعمال قانون معرفی کردند.

به گزارش چهل ماه نیوز، علی اسماعیلی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار مفا در رابطه با ادامه روند طرح نظارتی صنفی این نهاد بر فروشگاه های صنفی این شهرستان گفت: در راستای ادامه طرح نظارتی ابتدای مهر و بازگشایی مدارس بازرسین اداره صنعت معدن و تجارت طی بازرسی از واحدهای صنفی سطح شهرستان ۳ واحد صنفی متخلف را به اداره تعزیرات حکومتی جهت اعمال قانون معرفی کردند.

وی در ادامه، با اشاره به اینکه بازرسی های صنفی بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان تا نیمه مهرماه از سطخ فروشگاه های صنفی ادامه دارد، افزود: اداره صنعت معدن و تجارت، از همه شهروندان عزیزی که هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی ، کم فروشی ، تقلب ، احتکار و . . . را در سطح شهرستان مشاهده کردند تقاضا دارد مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ به اطلاع بازرسین و ستاد خبری اداره برسانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۳ واحد متخلف صنفی در رشتخوار شناسایی شدند انقلاب اسلامی ایران تمام معادلات دشمن را بر هم زده است نتیجه سازش با آمریکا و استکبار شکست است/ مقاومت و اتحاد بین کشورهای اسلامی باعث ناتوانی دشمن شده است ۶ سال محکومیت در انتظار سارق پنجره‌های آب انبار تاریخی اکبرآباد رشتخوار توزیع ۳۶۵ بسته لوازم التحریر بین معلولین نیازمند و ایتام تحت پوشش بهزیستی رشتخوار زنگ مهر حسینی، ایثار و مقاومت در مدارس رشتخوار نواخته شد+ تصاویر ۱۳۶۵ دانش آموز کلاس اولی در رشتخوار ورود خود به مدارس را جشن گرفتند دفاع مقدس، نماد همراهی و همکاری همه جانبه ملت ولایتمدار ایران اسلامی است اجرای ۵۰ ویژه برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در رشتخوار پاکسازی و نظافت عمومی شهر رشتخوار از زباله‌ها+ تصاویر بعد از گذشت ۳۰ سال،بسیاری از جوانب دوران دفاع مقدس هنوز برای ما آشکار نشده است/ تاثیر گذاری امروز ایران در معادلات جهانی به برکت خون شهدا است آغاز طرح نظارتی واحدهای صنفی لوازم التحریر و پوشاک در رشتخوار/ ۴ واحد متخلف شناسایی شدند