بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش رشتخوار:
همکاری اولیاء دانش آموزان، شوراها و دهیاران در سطح شهرستان بیشترین کمک را به آموزش و پرورش شهرستان خواهد کرد
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۵۳
 
ذباح مدیر آموزش و پرورش رشتخوار با تاکید بر اینکه رویکرد مجموعه آموزش و پرورش شهرستان در راستای کار تیمی است، گفت: همراهی و همکاری اولیاء دانش آموزان، شوراها و دهیاران در سطح شهرستان بیشترین کمک را در حوزه پیشرفت های مختلف به آموزش و پرورش شهرستان خواهد کرد.

به گزارش چهل ماه نیوز، محمود ذباح مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار صبح امروز در جمع اصحاب رسانه این شهرستان با اشاره به اینکه مسئله کمبود نیرو در مقاطع ابتدائی به صورت سراسری در کل کشور از ابتدای سال تحصیلی جدید مطرح بوده است، گفت: با برنامه ریزی انجام شده و تامین نیرو مورد نیاز خوشبختانه هم اکنون هیچگونه کلاس بدون معلم در سطح شهرستان نداریم.

مدیر آموزش و پرورش رشتخواد همچنین با تاکید بر اینکه تلاش در جهت تخصصی شدن و قرار گرفتن نیروهای متخصص در مدارس سطح شهرستان انجام شده است، گفت: ۷۰ درصد معلمان در مجموعه آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار در حوزه تخصصی خود به کار گیری شده و در مدارس سطح شهرستان هم اکنون در حال تدریس هستند.

وی همچنین در رابطه با معضلات و مشکلات موجود در مدارس سطح شهرستان از تشکیل شناسنامه در این رابطه خبر داد و افزود: این شناسنامه با همکاری مدیران مدارس ایجاد شده که بر اساس آن مشکلات موجود در سطح مدارس شهرستان شناسایی و پیگیری می شود.

وی همچنین در رابطه با جذب و بکارگیری حدود ۱۰۰ نیروی سرباز معلم و نهضتی در این شهرستان گفت: تمام این نیروهای درای تجربه کاری هستند اما در جهت تقویت کار تاکنون ۴ روز، دوره باز آموزش برای بکارگیری این نیروها در پژوهش سرای دانش آموزی این شهرستان برگزار شده و روند کار دوره بازآموزش همچنان به صورت تخصصی ادامه دارد.

ذباح با تاکید بر اینکه رویکرد مجموعه آموزش و پرورش شهرستان در راستای کار تیمی است، افزود: همراهی و همکاری اولیاء دانش آموزان، شوراها و دهیاران در سطح شهرستان بیشترین کمک را در حوزه پیشرفت های مختلف به آموزش و پرورش شهرستان خواهد کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب