بدون نظر
 
فرمانده نیروی انتظامی رشتخوار:
مهمترین رسالت نیروی انتظامی، حفظ ارزش‌های انقلاب است
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۸ در ۱۴:۰۲
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار گفت: مهمترین رسالت نیروی انتظامی، حفظ ارزش های انقلاب شهید، شهادت، ایثار و مقاومت است، بحث شهید و شهادت امنیت را امروز به ما هدیه کرده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، داود حاتمیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار ظهر امروز بعد از خطبه های نماز جمعه این هفته این شهرستان با گرامیداشت و تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت حاصل جهاد مجاهدانه شهدای ناجاست که با تعصی از شهدای ۸ سال دفاع مقدس بر گرفته شده است. که ما بتوانیم در کنار هم امروز با امنیت زندگی کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی رسالتش حفظ ارزش های انقلاب، شهید، شهادت، ایثار و مقاومت است افزود: بحث شهید و شهادت سعادتی است مه شهدای ما آن سعادت را داشته اند که با خون خود امنیت را امروز به ما هدیه کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه نیروی امنظامی همواره در تمام عرصه ها کشور حضور فعال دارند، یادآور شد: تامین امنیت ۲۰ هزار زائر حسینی در ایام اربعین در داخل و خارج از کشور نیوری انتظامی تنها نهادی است که به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز به مردم خدمت رسانی می کند

وی با تاکید بر اینکه باید قدردان امنیت موجود در جامعه باشیم، گفت: اگر ما امروز قدردان امنیت موجود در کشور باشیم، هیچ کس نمی تواند در امنیت دخل و تصرفی داشته باشند.

حاتمیان در ادامه با اشاره به اینکه خانواده شهدای برای ما ارزش هستند، اظهار داشت: ما برای بدست آوردن امنیت چیزی جز خون شهدا هزینه نکردیم.

فرمانده نیروی انتظامی رشتخوار با اشاره به فعالیت های این نهاد در سطح شهرستان رشتخوار گفت: در طول سال گذشته در بحث کاهش جرائم اقدامات بسیار خوبی در سطح شهرستان صورت گرفته است، کشف ۵۷ فقره سرقت، که به صورت هوشمندانه کشف شده افزایش ۳۹۰ درصدی کشف مواد مخدر و افزایش ۳۷ درصدی دستگیری ها نشان از هوشمندی و حضور فعالانه نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن با متشنج کردن فضای جامعه در عراق به دنبال خاموش کردن حرکت عظیم اربعین حسینی است مهمترین رسالت نیروی انتظامی، حفظ ارزش‌های انقلاب است دوچرخه سواران شهرستان رشتخوار عازم کربلای معلی شدند زنگ مهر عاطفه ها در مدارس شهرستان رشتخوار نواخته شد+تصاویر گفته‌های جنگ ۳۳ روزه در گفتگوی اختصاصی با سرلشکر حاج قاسم سلیمانی آغاز طرح ملی هویت بخشی دام در شهرستان رشتخوار سند هزینه‌کرد ۱۰۷ میلیون تومانی مدیرعامل همراه اول برای هواپیمای اختصاصی آذری جهرمی ۳ واحد متخلف صنفی در رشتخوار شناسایی شدند انقلاب اسلامی ایران تمام معادلات دشمن را بر هم زده است نتیجه سازش با آمریکا و استکبار شکست است/ مقاومت و اتحاد بین کشورهای اسلامی باعث ناتوانی دشمن شده است ۶ سال محکومیت در انتظار سارق پنجره‌های آب انبار تاریخی اکبرآباد رشتخوار توزیع ۳۶۵ بسته لوازم التحریر بین معلولین نیازمند و ایتام تحت پوشش بهزیستی رشتخوار