بدون نظر
 
؛سودجویی کلاهبرداران در آستانه فصل برداشت زعفران؛
۱۳۰ کیسه کود شیمیایی قاچاق در رشتخوار توقیف شد
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴
 
مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار گفت: تعداد ۱۳۰ کیسه کود مشکوک به تقلبی و قاچاق در شهرستان رشتخوار شناسایی و توقیف شد.

 

به گزارش چهل ماه نیوز، حمید رضا رضایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشتخوار صح امروز در گفت و گو با خبر نگار ما گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل برداشت محصول زعفران در این شهرستان برخی از افراد سودجو به دنبال سودجویی از کشاورزان دست به هر اقدامی می زنند.

وی در ادامه همین مطلب با اشاره به شناسایی عواملی که قصد ارائه کودهای مورد نیاز کشاورزان را به صورت غیر مجاز و مشکوک به تقلبی داشتند، افزود: طی هماهنگی به عمل آمده و با همکاری عوامل نیروی انتظامی شهرستان تعداد ۱۳۰ کیسه کود مشکوک به تقلبی و قاچاق که از خارج شهرستان در محلی ذخیره شده بود شناسایی و به انبار جهاد کشاورزی این شهرستان منتقل شد.

کودهای توقیفی در غالب برندی معروف بسته بندی شده بودند

رضایی در ادامه در رابطه با کودهای توقیفی در این شهرستان گفت: مقرر شد کودهای توقیفی که در غالب برند معروفی بسته بندی شده بودند، پس از بررسی توسط نمایندگان شرکت وضعیت آنها مشخص و عوامل مربوطه به مقامات قضایی معرفی شوند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در پایان از زحمات جانشین فرماندهی نیروی انتظامی، کارکنان اداره آگاهی، تعزیرات و صمت شهرستان جهت همکاری در این رابطه قدردانی کرد.

کشاورزان شهرستان رشتخوار در حال آبیاری مزارع زعفران هستند/ ۶۳۰۰ هکتار از اراضی رشتخوار زیر کشت محصول زعفران است

شهرستان رشتخوار یکی از مهمترین قطب های تولید زعفران در استان خراسان رضوی و دنیا است، سطح زیر کشت محصول زغفران در شهرستان رشتخوار بالغ بر ۶۳۰۰ هکتار است و میانگین برداشت محصول در هر هکتار در سال های گذشته بیش از ۳ تن در هر هکتار بوده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مراسم عزاداری غنچه‌های حسینی در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر ۱۳۰ کیسه کود شیمیایی قاچاق در رشتخوار توقیف شد اعزام ۱۳ کاروان پیاده از رشتخوار به حرم رضوی در ایام آخر صفر ۵ هزار هکتار از اراضی رشتخوار زیر کشت محصول گندم اربعین حسینی، گزینه روی میز ما در تقابل با دسیسه‌های دشمنان اسلام است بحث مذاکره با آمریکا امروز به بن بست رسیده است عملیات احداث ۱۳۰ کیلومتر از خط دوم مسیر رشتخوار، تربت حیدریه، خواف آغاز شد اعزام ۵۳ خادم موکب امام رضا(ع) از رشتخوار به کاظمین/ کمک ۶۰ میلیون تومانی رشتخواری‌ها به موکب ترور اقتصادی از برنامه‌های دشمن در شرایط کنونی است/ همکاری بازاریان نقشه دشمن را شکست می‌دهد اجرای برنامه صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در رشتخوار+تصاویر دشمن با متشنج کردن فضای جامعه در عراق به دنبال خاموش کردن حرکت عظیم اربعین حسینی است مهمترین رسالت نیروی انتظامی، حفظ ارزش‌های انقلاب است