بدون نظر
 
فرمانده نیروی انتظامی رشتخوار خبر داد؛
دستگیری ۳ سارق با کشف ۸ فقره سرقت احشام در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۸ در ۱۳:۰۴
 
رشتخوار_ فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار از شناسایی و دستگیری 3 سارق با کشف 8 فقره سرقت احشام همراه با توقیف یک خودروی سرقتی پراید در رشتخوار خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز؛ داود حاتمیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار  صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با دستگیری سارقین احشام در این شهرستان، گفت: با رصد و پیگیری شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار ۳ سارق حرفه ای احشام در شهرستان رشتخوار شناسایی و دستگیر شدند.

وی در ادامه این مطلب با اشاره به اینکه سارقین به سرقت خود در این رابطه اعتراف کردند، افزود: در همین رابطه ۸ فقره سرقت احشام و یک دستگاه پراید سرقتی از متخلفان  کشف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار با تاکید بر اینکه ماموران نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار همواره با پوشش شبانه روزی حوزه استحفاظی تمام تلاش خود را در جهت حفظ امنیت وحفظ اموال عمومی مردم و شهروندان انجام می دهد، گفت: سارقین دستگیر شده در این پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان تحویل شدند.

شهرستان رشتخوار با جمعیت بالغ بر ۶۲ هزار نفر در ۲۲۰ کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد، شفل اغلب مردم دراین شهرستان دامداری و کشاورزی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نیازمند یک مجلس ولایی هستیم کاهش آمار زاد و ولد در رشتخوار/ نیازمند اعتماد‌سازی به متخصصان هستیم پیگیری حضور متخصصان مورد نیاز بیمارستان رشتخوار به زودی راه‌اندازی سبد مهربانی ویژه شب یلدا در رشتخوار مراسم تقدیر از خادمین موکب امام رضا(ع) رشتخوار برگزار شد+ تصاویر عامل تهدید به آدم‌ربایی در رشتخوار شناسایی شد اهدای ۲۵ شئ تاریخی به خانه موزه قرائی در رشتخوار رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد