بدون نظر
 
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی :
اربعین حسینی، گزینه روی میز ما در تقابل با دسیسه‌های دشمنان اسلام است
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۳:۱۵
 
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی در رشتخوار گفت: همایش و قیام اربعین حسینی که امروز در کل دنیا در حال شکل گیری است، تنها گزینه روی میز ما در تقابل با تمام دسیسه های آمریکا و دشمنان اسلام است.

به گزارش چهل ماه نیوز، هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین استانی و اداری شهرستان رشتخوار در محل سالن اجتماعات فرمانداری رشتخوار برگزار شد.

علیرضا قامتی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی در جمع مسئولین و دانش آموزان حاضر در این جلسه با تسلیت ایام اربعین حسینی گفت:  همایش اربعین حسینی برای دفاع از بینش و تفکر حسینی است، همایش و قیام اربعین حسینی که امروز در کل دنیا در حال شکل گیری است، تنها گزینه روی میز ما در تقابل با تمام دسیسه های آمریکا و دشمنان اسلام است.

وی در ادامه با اشاره به اینه کشور ما در طول ۸ سال دفاع مقدس به طور مستقیم با ۴۰ کشور دنیا در حال جنگ بوده است، افزود: ما در یک جنگ نابرابر موفق شدیم و این پیروی مویثر نبود مگر با رهبری رهبر کبیر انقلاب اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری که تمام آنچه دشمن برنامه ریزی کرده بود را با شکشت مواجه کرد.

قامتی با تاکید بر اینکه امروز دشمن عرصه نبرد را به حوزه های دیگر  بر علیه کشور ما کشانده است، اظهار داشت: دشمن در عرصه اقتصادی انواع و اقسام تحریم ها روا داشته که در عرضه بین الملل هیچ وجه قانونی ندارد، در عرصه جنگ نرم تمام رسانه های دنیا را بکار گرفته و هجمه های زیادی را بر علیه کشور ما به کار گرفته است، که الحمدلله با رهنمودهای مقام معظم رهبری با پشتوانه مردم این تلاش ها بی ثمر و با شکست مواجه شده است.

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی همچنین با اشاره به اینکه آمریکا بیشترین بودجه نظامی دنیا را با صرف هزینه ۷۰۰ میلیارد دلاری در این حوزه دارد، اظهار داشت: این بودجه و درآمدهای حاصل از فروش سلاح سیطنت های آمریکا را برای ایجاد جنگ و فروش صلاح و درآمد زایی از این طریق افزایش داده است، به طوری که بیشترین خرید سلاح این کشور برای جنگ بین مسلمانان و با محوریت کشور عربستان در حال انجام است.

وی با تاکید بر این موضوع که امروز دشمن به خوبی متوجه شده است، که امروز هر سختی متوجه ایران اسلامی شود، مردم از رهبری خود جدا نخواهند شد، افزود: امروز هر سختی که دشمن بر مردم و نظام ما تحمیل کند وحدت و انسجام ما بیشتر از پیش خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نیازمند یک مجلس ولایی هستیم کاهش آمار زاد و ولد در رشتخوار/ نیازمند اعتماد‌سازی به متخصصان هستیم پیگیری حضور متخصصان مورد نیاز بیمارستان رشتخوار به زودی راه‌اندازی سبد مهربانی ویژه شب یلدا در رشتخوار مراسم تقدیر از خادمین موکب امام رضا(ع) رشتخوار برگزار شد+ تصاویر عامل تهدید به آدم‌ربایی در رشتخوار شناسایی شد اهدای ۲۵ شئ تاریخی به خانه موزه قرائی در رشتخوار رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد