بدون نظر
 
با محوریت دام روستایی صورت می‌گیرد؛
آغاز طرح ملی هویت بخشی دام در شهرستان رشتخوار
تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۱۳۹۸ در ۱۹:۵۱
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشتخوار از آغاز اجرای طرح ملی هویت بخشی دام، با هدف جلوگیری از قاچاق آن همزمان با سرتاسر کشور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حمیدرضا رضایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و کو با خبرنگار ما از آغاز اجرای طرح ملی هویت بخشی دام، با هدف جلوگیری از قاچاق آن همزمان با سرتاسر کشور در این شهرستان خبر داد.

وی در همین رابطه افزود: این طرح با محوریت دام روستایی در ۳ گونه دامی سبک و سنگین شامل گاو، گوسفند و بز با پلاک های با مشخصات جداگانه دنبال می شود.

رضایی با تاکید بر اینکه در این طرح هر دام دارای یک کد هویتی ۱۵ رقمی می شود، یادآور شد: در این طرح هر راس دام سبک شامل گوسفند و بز با هزینه ۳۰ هزار ریالی و هر راس دام سنگین شامل گاو با هزینه ۶۳ هزار ریالی پلاک گذاری خواهند شد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان رشتخوار همچنین با اشاره به اینکه امسال این طرح به صورت دلبخواهی دنبال خواهد شد، افزود: این طرح در جهت جلوگیری از قاچاق هر گونه دام در سطح کشور دنبال می شود که اجرای آن امسال به صورت دلبخواهی و از سال آینده برای دامداران جهت شناسایی دام قاچاق الزامی خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به اینکه شرکت تعاونی نیاز دامداران و دفتر مایه کوبی دکتر شمشیری اجرای طرح هویت بخشی دام در سطح شهرستان رشتخوار را دنبال می کنند، یادآور شد: این شرکت ها با مجوز رسمی و معرفی نامه از سوی معاونت امور دامی جهاد کشاورزی ارائه خدمات به دامداران عزیز در سطح شهرستان رشتخوار را دنبال می کنند.

انتهای پیام/

  • ce076551-2fb2-418e-a606-129966f33fb2
  • 04e18ade-827f-44c9-8cce-877780e16800
  • cef31954-4f1d-4f17-9be3-3a9c6f670352
  • 7d4906d0-6ce2-4778-bcb0-ce609ee3e0cf
  • 30ca6749-bb2a-438f-ba15-4acff2023d50
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب