بدون نظر
 
با حضور استاندار خراسان رضوی؛
۵ طرح عمرانی در رشتخوار افتتاح شد
تاریخ انتشار : ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ در ۲۰:۴۶
 
عصر امروز با حضور استاندار خراسان رضوی و همزمان با دومین روز از هفته دولت بیش از 5 طرح عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان در بخش مرکزی شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش چهل ماه نیوز؛ عصر امروز با حضور علیرضا رزم حسینی و همزمان با دومین روز از هفته دولت بیش از ۵ طرح عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان در بخش مرکزی شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

در آغاز مراسم دومین روز از هفته دولت در رشتخوار، آیین غبارروبی، عطرافشانی و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام شهرستان رشتخوار با حضور استاندار خراسان رضوی و دیگر مسؤلین دستگاه های اجرایی شهرستان رشتخوار انجام شد.

پس از آن مسئولین با حضور در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در محل دفتر فرمانداری شهرستان رشتخوار حضور یافتند، علی‌رضا رزم‌حسینی در جریان سفر یک روزه خود به شهرستان رشتخوار، پروژه سیلوی ۳۰ هزار تنی گندم با اعتبار ۱۱ میلیارد و واحد تولید درب‌های ضد سرقت و واحد فرآوری و تولید پودر پیاز را نیز با اعتباری بالغ بر ۱٫۵ میلیارد ریال را افتتاح کرد.

استاندار خراسان رضوی همچنین در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان رشتخوار به مناسبت هفته دولت در منزل شهید محمد عباس زاده از شهدای نیروی انتظامی این شهرستان حضور و با مادر شهید از نزدیک گفت و گو کرد.

بازدید از گلخانه راستگو، و افتتاح مجتمع رفاهی و جایگاه دو منظوره گیتی گستر آفتاب با سرمایه گذاری ۴۰ میلیارد ریالی از دیگر برنامه های دومین روز از هفته دولت با حضور استاندار خراسان رضوی در شهرستان رشتخوار بود.

  • IMG_4709
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۵ طرح عمرانی در رشتخوار افتتاح شد هدف مثلث توسعه اقتصادی ایجاد اشتغال در مناطق ۱۲ گانه استان است/ اقتصاد مردمی پیش نیاز تحقق گام دوم انقلاب خدمت رسانی بسیجیان جهادگر شهرستان رشتخوار در مناطق محروم شهرستان کاشمر+تصاویر آغاز هفته دولت در رشتخوار با عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا+ تصاویر قتل ۲ برادر ۱۸ و ۲۵ ساله در روستای فتح آباد رشتخوار دانه انار، کودک ۲ ساله جنگلی را تا آستانه مرگ کشاند اجتماع بزرگ علویون در روستای مهدی آباد رشتخوار+تصاویر در قبال مدیریت ناصحیح باید پاسخگو باشیم/ جان فدایی شهدا توطئه‌های دشمنان نظام را خنثی کرد خالی ماندن سیلوی ۳۰ هزار تنی گندم در رشتخوار/ بیش از ۵۴ نفر بیکار شدند کلنگ ساخت دبستان ۶ کلاسه ۱۴ معصوم(ع) در فتح آباد رشتخوار به زمین خورد ۸۰ خادم‌یار نوجوان رضوی شهرستان رشتخوار عازم حرم مطهر رضوی شدند مسلمانان با وحدت، از پیشبرد اهداف دشمن در دنیای اسلام جلوگیری کنند