بدون نظر
 
استاندار خراسان رضوی:
هدف مثلث توسعه اقتصادی ایجاد اشتغال در مناطق ۱۲ گانه استان است/ اقتصاد مردمی پیش نیاز تحقق گام دوم انقلاب
تاریخ انتشار : ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۶:۵۹
 
استاندار خراسان رضوی گفت: در حوزه اشتغال زیر ساخت کارها به خوبی در سطح استان صورت گرفته است، باید امروز در گام دوم انقلاب اقتصاد را مردمی کنیم.

به گزارش چهل ماه نیوز، علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی صبح امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رشتخوار ضمن گرامیداشت هفته دولت با اشاره به اجرای طرح مثلث معین اقتصادی در سطح استان، گفت: برنامه معین اقتصادی یک کار داوطلبانه است.

وی با اشاره به فعالیت خوب صورت گرفته توسط معین اقتصادی مشخص شده در این شهرستان گفت: با تلاش خوب معین اقتصادی در این شهرستان، بیش از ۲۵۰ هکتار از اراضی بخش جنگل کار تسطیح مسیرهای بین مزارع آن انجام شده است.

رزم حسینی با تاکید بر اینکه در استان طرح معین اقتصادی در در مناطق ۱۲ گانه انجام شده اظهار داشت: شهرستان رشتخوار در منطقه ۱۱ اجرای طرح معین اقتصادی قرار دارد ما در این طرح تمامی شرکت های توسعه گرا را پای کار آوردیم.

استاندار خراسان رضوی در ادامه افزود: با توجه به قبل از انقلاب، امروز خدماتی که در طول انقلاب اسلامی در ۴۰ سال گذشته انجام شده است، بی سابقه بوده است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال زیر ساخت کارها به خوبی صورت گرفته و باید امروز در گام دوم انقلاب اقتصاد را مردمی کنیم، گفت: ۳ هزار پروژه نیمه تمام داریم که این پروژه ها اعتباری حدود ۲۵ هزار ملیارد تومان سرمایه نیاز دراد.

رزم حسینی با اشار به اینکه مثلث توسعه اقتصادی هدفش ایجاد اشتغال در مناطق ۱۲ گانه استان است، گفت: امروز هم باید با هم در کنار مسئولین تلاش کنیم، همه ی کشور های پیشرفته در اهداف خود وحدت و رویه داشتند، به دنبال تضعیف یکدیگر نباشیم، باید دست به دست هم بدهیم تا با وجود زیر ساخت ها موجود کسب و کار ایجاد شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه ما امروز در استان خراسان رضوی دعوای سیاسی نداریم و تنها دعوای کار داریم، یادآور شد: ۱۹ جلسه اقتصاد مقاومتی در سطح استان تا کنون داشته ایم باید برای کار د رحوزه اقتصاد مطالعه انجام شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب