بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
عاشورای حسینی باعث اتحاد بین دولت های اسلامی است
تاریخ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۲
 
امام جمعه رشتخوار گفت: عاشورای حسینی باعث ایجاد اتحاد و انسجام بین دولت های اسلامی و ناتوان ماندن دشمن در پیشبرد اهداف خود شده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، ججت السلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب(ع) رشتخوار ضمن تسلیت ایام ماه محرم با اشاره به اینکه تربیت دینی بسیار مهم است و باید با خودخواهی مبارزه و خودسازی کنیم، افزود: متاسفانه با توجه به برخی تذکرات در رابطه با نحوه عزاداری و طولانی شدن زمان عزاداری تا نیمه شب این موضوع رعایت نمی شود.

وی در ادامه همین مطلب افزود: طولانی شدن عزاداری علاوه بر آزار و اذیت مردم باعث غافل شدن از نماز صبح می‌شود.

امام جمعه رشتخوار در ادامه با گلایه از مردم در جهت حضور کم در مساجد و نماز جمعه گفت: باید امروز عزاداری های ما دارای بصیرت باشد امروز متاسفانه مسجد و نماز جمعه آن طور که باید شلوغ باشد نیست، تقلید برخی از مداحان از سبک خواننده طاغوتی در نوحه خوانی ها دسیسه دشمنان است.

خطیب نماز جمعه رشتخوار با تاکید بر اینکه فراگیری و گستردگی عزاداری حسینی امروز در تمام نقاط جهان مشاهده می‌شود، افزود: عاشورای حسینی باعث شده تا اتحاد و انسجام بین دولت های اسلامی ایجاد و دشمن در پیشبرد اهداف خود ناتوان باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه مدافعان حرن با الگو گرفتن از امام حسین(ع) و فرهنگ عاشورایی در حال فعالیت بر علیه دشمن هستند، گفت: حرکت امام حسین(ع) محدود به زمان و مکان یا عد ه ای خاص نیست، این از عظمت امام حسین (ع) است.

امام جمعه رشتخوار در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به روی آوری دیگر کشورها به جمهوری اسلامی ایران گفت: توقیف کشتی انگلیسی و منهدم کردن پهباد آمریکایی باعث شد تا دیگر کشورها به سمت جموهوری اسلامی ایران روی آورند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
عاشورای حسینی باعث اتحاد بین دولت های اسلامی است عزاداری حسینی روز عاشورا در رشتخوار عزاداری تاسوعای حسینی در رشتخوار+ تصاویر اطعام بیش از ۶ هزار عزادار حسینی به برکت وقف در رشتخوار همایش شیرخوارگان حسینی در رشتخوار+ تصاویر روزانه ۳ هزار پرس غذا توسط موکب امام رضا(ع) رشتخوار در ایام اربعین طبخ می‌شود بیش از ۴ هزار نفر در جشنواره کتاب خوانی رضوی از رشتخوار شرکت کردند مشاهده پرنده نادر در خطر انقراض کرکس مصری کوچک در محیط زیست رشتخوار ۴۰ مُبلغ در روستاهای رشتخوار کار تبلیغات اسلامی در ایام ماه محرم را دنبال می‌کنند ۵ طلا و ۲ نقره سهم بانوان رشتخواری از مسابقات بین المللی کاراته اختلاف سلیقه‌ها را تحمل کنیم، بهانه دست دشمن ندهیم بهره برداری از ۴ طرح عمرانی، خدماتی در روستاهای بخش مرکزی رشتخوار+ تصاویر