بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
عاشورای حسینی باعث اتحاد بین دولت های اسلامی است
تاریخ انتشار : ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۲
 
امام جمعه رشتخوار گفت: عاشورای حسینی باعث ایجاد اتحاد و انسجام بین دولت های اسلامی و ناتوان ماندن دشمن در پیشبرد اهداف خود شده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، ججت السلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب(ع) رشتخوار ضمن تسلیت ایام ماه محرم با اشاره به اینکه تربیت دینی بسیار مهم است و باید با خودخواهی مبارزه و خودسازی کنیم، افزود: متاسفانه با توجه به برخی تذکرات در رابطه با نحوه عزاداری و طولانی شدن زمان عزاداری تا نیمه شب این موضوع رعایت نمی شود.

وی در ادامه همین مطلب افزود: طولانی شدن عزاداری علاوه بر آزار و اذیت مردم باعث غافل شدن از نماز صبح می‌شود.

امام جمعه رشتخوار در ادامه با گلایه از مردم در جهت حضور کم در مساجد و نماز جمعه گفت: باید امروز عزاداری های ما دارای بصیرت باشد امروز متاسفانه مسجد و نماز جمعه آن طور که باید شلوغ باشد نیست، تقلید برخی از مداحان از سبک خواننده طاغوتی در نوحه خوانی ها دسیسه دشمنان است.

خطیب نماز جمعه رشتخوار با تاکید بر اینکه فراگیری و گستردگی عزاداری حسینی امروز در تمام نقاط جهان مشاهده می‌شود، افزود: عاشورای حسینی باعث شده تا اتحاد و انسجام بین دولت های اسلامی ایجاد و دشمن در پیشبرد اهداف خود ناتوان باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه مدافعان حرن با الگو گرفتن از امام حسین(ع) و فرهنگ عاشورایی در حال فعالیت بر علیه دشمن هستند، گفت: حرکت امام حسین(ع) محدود به زمان و مکان یا عد ه ای خاص نیست، این از عظمت امام حسین (ع) است.

امام جمعه رشتخوار در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به روی آوری دیگر کشورها به جمهوری اسلامی ایران گفت: توقیف کشتی انگلیسی و منهدم کردن پهباد آمریکایی باعث شد تا دیگر کشورها به سمت جموهوری اسلامی ایران روی آورند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیگیری حضور متخصصان مورد نیاز بیمارستان رشتخوار به زودی راه‌اندازی سبد مهربانی ویژه شب یلدا در رشتخوار مراسم تقدیر از خادمین موکب امام رضا(ع) رشتخوار برگزار شد+ تصاویر عامل تهدید به آدم‌ربایی در رشتخوار شناسایی شد اهدای ۲۵ شئ تاریخی به خانه موزه قرائی در رشتخوار رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند