بدون نظر
 
رئیس ستاد باسازی عتبات عالیات شهرستان رشتخوار:
روزانه ۳ هزار پرس غذا توسط موکب امام رضا(ع) رشتخوار در ایام اربعین طبخ می‌شود
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۹
 
رئیس ستاد باسازی عتبات عالیات شهرستان رشتخوار گفت: امسال همزمان با ایام اربعین حسینی موکب امام رضا(ع) شهرستان رشتخوار، کار طبخ روزانه 3 هزار پرس غذای گرم جهت توزیع بین زائرین اربعین حسینی را دنبال خواهند کرد.

به گزارش چهل ماه نیوز، صبح امروز جلسه ستاد اربعین شهرستان رشتخوار با محوریت اعزام موکب امام رضا(ع) شهرستان رشتخوار جهت خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی با حضور اعضای این ستاد و جمعی از مسئولین محلی در محل فرمانداری رشتخوار برگزار شد.

علیرضا احمد پور رئیس ستاد باسازی عتبات عالیات شهرستان در حاشیه این مراسم ضمن تسلیت ایام ماه محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی در رابطه با خدمت رسانی موکب امام رضا(ع) رشتخوار در ایام اربعین حسینی گفت: در سال گذشته با همراهی خیرین تعداد ۴۰ نفر از شهرستان رشتخوار جهت خدمت رسانی به زانران اربعین حسینی در غالب اعضای موکب امام رضا(ع) این شهرستان به کشور عراق در شهر کاظمین اعزام و روزانه بیش از یک هزار پرس غذا را طبخ و بین زائران توزیع کردند.

وی با اشاره به نیت خیرین و همراهی خوب مردم درجهت جمع آوری کمک های مردمی ستاد باسازی عتبات عالیات گفت: در سال گذشته در بحث جمع آوری مواد غذایی به اندازه ای کمک های مردمی انجام شد، که به نیابت از بانیان مقادیر زیادی از این کمک های در اشپزخانه حرم امام جواد(ع) طبخ و بین زائرین توزیع شد.

احمد پور همچنین در رابطه با اعزام موکب امام رضا(ع) این شهرستان در جریان حادثه سیل خرم آباد گفت: با همکاری خیرین و مردم در یک هفته بیش از ۸۰ میلیون تومان کالا به صورت نقدی و غیر نقدی در این شهرستان حمع آوری و ۴۰ نفر از اعضای موکب امام رضا(ع) این شهرستان به مدت ۱۵ روز کار طبخ روزانه ۲ هزار پرس غذا برای سیل زدگان را دنبال کردند.

وی همچنین در رابطه با اقدامات صورت گرفته موکب امام رضا(ع) این شهرستان در سال جاری از تعهد روزانه طبخ ۳ هزار پرس غذای گرم جهت توزیع بین زائران اربعین خبر داد و گفت: کار جمع آوری کمک های مردمی و خیرین از اوایل اردیبهشت ماه آغاز و همچنین برنامه ریزی جهت استقرار موکب امام رضا(ع) این شهرستان  در شهر کاظمین انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان رشتخوار دارای ۳ ستاد فرعی باسازی عتبات عالیات در روستاهای فتح آباد، علی آباد دامن و جنگل است، گفت: هم اکنون مراسم پرچم گردانی و جمع آوری کمک های مردمی در روستاها و شهرهای سطح این شهرستان در حال انجام است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رشتخوار فاقد امکانات تفریحی، گردشگری مناسب است شکارچیان غیر مجاز خرگوش در رشتخوار دستگیر شدند ثبت بیش از ۳۴۰۰ راس دام در طرح ملی هویت‌بخشی دام در رشتخوار ثبت ۵ میلی متری بارندگی در رشتخوار ثبت‌نام ۵۷ دواطلب در حوزه انتخابیه خواف، رشتخوار/ اولین کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار انصراف داد ثبت نام بیش از ۳۰ کاندید در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار کاندیدای مجلس به بهانه احساس تکلیف پای در عرصه انتخابات نگذارند خرید حمایتی زعفران در رشتخوار به مرز ۲ تن رسید بوروکراسی اداری، راه‌اندازی کارخانه‌های فولاد رشتخوار را متوقف کرد/ امام‌جمعه رشتخوار: مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند احیای هنر منسوخ شده گلدوزی سنتی در رشتخوار+ تصاویر کشف و توقیف قاچاق چوب تاغ در رشتخوار+تصاویر تصاویری از برداشت طلای سرخ در دشت فروغ آفتاب