بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
اختلاف سلیقه‌ها را تحمل کنیم، بهانه دست دشمن ندهیم
تاریخ انتشار : ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۵
 
رشتخوار_ امام جمعه رشتخوار گفت: باید فرهنگ روابطی که ما داریم بر پایه فرهنگ اتحاد و انسجام بنا شود، اختلاف سلیقه‌ها را تحمل کنیم، و بهانه ای به دست دشمن ندهیم.

به گزارش چهل ماه نیوز؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی این ابی طالب(ع ) شهر رشتخوار با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر با تاکید بر توصیه های مقام معظم رهبری در رابطه با وظایف دولت گفت: برخی اوقات در گوشه و کنار کشور مسائلی مطرح می شود که ذهن مردم به آن سمت می رود، مطرح شدن مسائلی همچون صدور گواهی نامه موتور برای بانوان، حضور بانوان در ورزشگاه ها و … پشت پرده آن چیز دیگری است که دولتی ها باید آن را مدیریت کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه اقتصاد و فرهنگ دو مسئله مهم امروز کشور است و فقر حاکم در جامعه مردم را گرفتار کفر می‌کند. گفت: یکی از مشکلات امروز ما ضعف اقتصادی است که در کشور داریم، دولتمردان ما باید فکر اقتصادی داشته باشند و روی اقتصاد مقاومتی کار کنند تا مردم احساس کنند کاری انجام می‌شود.

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تاکید فراوانی در رابطه به مسئله مهم فرهنگ در کشور دارند، افزود: سبک زندگی ما باید سبک زندگی ایرانی اسلامی باشد، امروزه علت اصلی بسیاری از مشکلات در کشور دور شدن ما از زندگی ایرانی اسلامی و الگو گرفتن های غلط در مسائل مختلف است.

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه با تاکید بر اینکه باید فرهنگ روابطی که ما داریم باید بر پایه فرهنگ اتحاد و انسجام بنا شود، گفت: باید اختلاف سلیقه‌ها را تحمل کنیم، و بهانه ای به دست دشمن ندهیم.

امام جمعه رشتخوار با اشاره به بحث سیاست خارجی نیز، گفت: در سیاست خارجی امروز کار به جایی رسیده که جبهه مقاومت حمایت گر یکدیگر هستند، فلسطین، لبنان، یمن و … در مسائل مهم از یکدیگر دفاع میکنند.

وی با تاکید بر این موضوع که امروز ایران یکی از قطب های جدید پدافند هوایی در دنیا است، اظهار داشت: کشورهای مختلف امروز خواهان تجهیزات نظامی ایران هستند، دشمنان ایران اسلامی باید این را بدانند که ما همواره رهرو راه شهیدان باهنر و رجایی هستیم و هیچگاه تن به ذلت در مقابل آنها نخواهیم داد.

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار در پایان خواستار توجه ویژه مردم و خیرین به بحث کمک در جشن عاطفه ها شد و افزود: طبق کارشناسی های صورت گرفته هزینه کیف یک دانش آموز و لوازم التحریر آن حدود ۸۰ هزار تومان برآورد شده است که این موضوع نگاه ویژه مردم و خیرین را در این زمینه جهت کمک به دانش آموزان و خانواده های کم بضاعت می طلبد .

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختلاف سلیقه‌ها را تحمل کنیم، بهانه دست دشمن ندهیم بهره برداری از ۴ طرح عمرانی، خدماتی در روستاهای بخش مرکزی رشتخوار+ تصاویر ۵ طرح عمرانی خدماتی در بخش جنگل رشتخوار بهره برداری شد+ تصاویر افتتاح و بهره‌برداری از ۶ طرح عمرانی خدماتی در رشتخوار+ تصاویر افتتاح ۶ طرح خدماتی، عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد در رشتخوار+ تصاویر مشاهده پرنده نادر یلوه نوک سبز در محیط زیست رشتخوار ۶ مصدوم در تصادف ۲ خودروی سواری پراید و ام وی ام در محدوده محور روستایی دوچاهی جنگل رشتخوار/ ۲ مصدوم حادثه به وسیله بالگرد به بیمارستان علامه بهلول گناباد منتقل شدند ۵ طرح عمرانی در رشتخوار افتتاح شد هدف مثلث توسعه اقتصادی ایجاد اشتغال در مناطق ۱۲ گانه استان است/ اقتصاد مردمی پیش نیاز تحقق گام دوم انقلاب خدمت رسانی بسیجیان جهادگر شهرستان رشتخوار در مناطق محروم شهرستان کاشمر+تصاویر آغاز هفته دولت در رشتخوار با عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا+ تصاویر قتل ۲ برادر ۱۸ و ۲۵ ساله در روستای فتح آباد رشتخوار