بدون نظر
 
امام جمعه موقت رشتخوار :
دشمن در ظاهر راه را نشان می‌دهد، اما در این راه تله‌های بسیاری کار گزاشته شده است
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۴:۳۳
 
امام جمعه موقت شهرستان رشتخوار با تاکید و درخواست از مسئولین گفت: دلخوش به لبخندها، برجام و راهکار مالی که غرب می‌دهد نباشید، آنها راه را نشان می‌دهند، اما در این راه تله های بسیاری کار گزاشته شده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن خاکشور امام جمعه موقت شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار ضمن تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع) با اشاره به زندگی امام باقر(ع) گفت: امام باقر(ع) در دو محور مهم کار کردند، یکی مبارزه یا تحریف و احکام دین دومین کار امام باقر(ع|) ایجاد تسکیلات بین شیعیان بود، یاد امام باقر(ع) یعنی یاد جریان اصیل اسلامی در مقابل با ترس‎‌هاست.

وی با اشاره به اهمیت بحث اقتصاد مقاومتی و با تاکید براینکه ولایت فقیه از جایگاه بسیار عظیمی در انقلاب اسلامی برخوردار است، یادآور شد: امروز اگر مسئولین حرف ولایت فقیه را پیش بگیرند و اقتصاد مقاومتی را به جد دنبال کنند، آمریکا غلط می کند وزیر امور خارجه ما را تحریم کند.

حجت السلام خاکشور با محکوم کردن حرکت اخیر آمریکایی ها در تحریم کردن وزیر امور خارجه کشور با توصیه به مسئولین، گفت: دلخوش به لبخندها، برجام و راهکار مالی که غرب می‌دهد نباشید، آنها راه را نشان می‌دهند، اما در این راه تله های بسیاری کار گزاشته شده است.

امام جمعه موقت شهرستان رشتخوار با تاکید بر اینکه باید امروز اقتصاد مقاومتی در جامعه گسترش پیدا کتد، اظهار داشت: امیدواریم انشالله که مسئولین ما دلخوش به دشمنان نباشند و تنها گوش به فرمان مقام معظم رهبری را پیشرفت کشور را پیش بگیرند.

وی در ادامه با اشاره به خودکفایی رسیدن و صادارت بنزین در کشور، افزود: برای اولین بار در کشور ما و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی بودیم، با تکیه به پاسداران انقلاب اسلامی کاری کردند، که امروز دشمن نمی‌تواند دیگر کاری کند و با این حرکت آینده ای پر از امنیت و آسایش برای کشور رقم خواهد خورد.

خطبیب موقت نماز جمعه شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه تفکر انقلاب اسلامی و بصیرت را باید در خود تقویت کنیم، اذعان داشت: تقویت کردن، تفکر انقلاب اسلامی و بصیرت داشتن لازمه پیشرفت در کشور است و نداشتن این نگاه باعث عقب ماندگی در مسائل مختلف خواهد شد.

حجت السلام خاکشور با تاکید براینکه تمام مسئولین ما باید جهادی و انقلابی حرکت کنند، تا موفقیت‌های و پیشرفت های بیشتری در کشور حاصل شود، افزود: هر جایی که جهادی و انقلابی حرکت کردیم، موفقیت و پیروزی حاصل شد، وحدت و همگرایی و گوش به فرمان مقام معظم رهبری بودن باعث شده تا امروز انگلیس و آمریکا بماند با ایران چه کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن در ظاهر راه را نشان می‌دهد، اما در این راه تله‌های بسیاری کار گزاشته شده است نمایشگاه استانی جشنواره دانش‌آموزی هندسه نقوش در رشتخوار+ تصاویر خبرنگاران در بحث آبادانی کشور نقش بسزایی ایفا می‌کنند ایجاد و حفر ۳ آبشخوری طبیعی حیات وحش در منطقه هزار راه رشتخوار اهدای ۸ حواله ۳۰ میلیون ریالی به زوجین نیازمند و تحت پوشش در رشتخوار ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به بحث تجهیز استخر شنای رشتخوار تعلق گرفت ثبات زندگی در تهیه جهیزیه و کالاهای آنچنانی نیست/ فرهنگ علوی، الگوی ازدواج موفق تحریم وزارت خارجه ایران، نشان از شکست دشمن در تقابل با اراده این نظام است بدون زیر ساخت نمی‌توان انتظار انقلاب در حوزه کشاورزی داشت انجام کار میدانی تاثیر‌گزاری چندبرابری بر روند حل رسم و رسومات غلط دارد وعده آسفالت‌ جاده کریم‌آباد در گره طرحی ناتمام/ کمربندی رشتخوار در انتظار اعتبارات استانی است رونمایی از لگوی طرح روستای بدون بیکار در رشتخوار