بدون نظر
 
فرماندار شهرستان رشتخوار:
در قبال مدیریت ناصحیح باید پاسخگو باشیم/ جان فدایی شهدا توطئه‌های دشمنان نظام را خنثی کرد
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۲
 
فرماندار شهرستان رشتخوار گفت: باید امروز قدر کسانی که 8 سال جانانه دفاع کردند تا امروز این یادگار امام و شهدا در اختیار ما قرار بگیرد را بدانیم، خدای ناکرده اگر با مدیریت ناصحیح کاری انجام شود باید پاسخگو باشیم.

به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار صبح امروز در جلسه گرامیداشت ستاد هفته دفاع مقدس در محل دفتر فرمانداری این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و تبریک اعیاد غدیر و قربان، گفت: در دوران ۸ سال دفاع مقدس، دلاوری ها و حماسه های مختلفی را با رهنمودهای امام(ره) پشت سر گذاشتیم.

 

وی در ادامه همین مطلب با اشاره به اینکه امروز جمهوری اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام شناخته می شود، افزود: امروز به برکت خون شهدا ایران اسلامی هر تصمیمی که بخواهد بگیرد هیچ کشوری نمی تواند این تصمیم را نادیده بگیرد.

 

عرب با تاکید بر اینکه کشور ما در طول ۸ سال دفاع مقدس تنها با یک کشور در حال جنگ نبود، گفت: در جنگ تحمیلی انواع سلاح ها و بمب های شیمیایی را به روی رزمندگان اسلام ریختند.

 

وی در ادامه افزود: با وجود حمایت ابر قدرت های زمان و استفاده از انواع سلاح های روز دنیا در دوران جنگ تحمیلی، دشمن در مقابله با رزمندگان اسلام حتی نتوانست یک وجب از خاک میهن اسلامی را بگیرد.

 

وی با تاکید بر اینکه ما امروز باید قددران رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام و شهدا باشیم، اظهار داشت: باید امروز ما قدر کسانی که ۸ سال جانانه دفاع کردند تا امروز این یادگار امام و شهدا در اختیار ما قرار بگیرد را بدانیم، خدای ناکرده اگر با مدیریت ناصحیح کاری انجام شود باید پاسخگو باشیم.

 

فرماندار شهرستان رشتخوار در ادامه افزود: امروز اگر تمام توطئه های دشمنان نقش بر آب می شود، به برکت و آبروی خون مطهر شهداست که در پیشگاه خداوند دارای جایگاه رفیعی هستند، و همین جایگاه و آبروست که تمام توطئه ها، نقشه ها و اتاق فکرهای دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را نقش بر آب کرده است.

 

علی یعقوبیان فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار در ادامه نیز ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطر شهیدان باهنر و رجایی، با تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است که فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم.

 

وی با تاکید بر اینکه باید امروز ما همواره بصیرت و مقاومت را مد نظر داشته باشیم، افزود: شعار هفته دفاع مقاومت شعار ما پیروزیم است، بهترین مطلب که در هفته دفاع مقدس مطرح می شود، قضیه مقاومت و ایثار گری است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیگیری مطالبات مردمی درباره کاستی‌های بیمارستان رشتخوار/ داروخانه بخش خصوصی بزودی در بیمارستان مستقر می‌شود دشمن در گذشته به دنبال ایجاد ناامنی در شرق کشور بود/ بصیرت مردم و مسئولان فتنه دشمن را خاموش کرد فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار معرفی شد آغاز عملیات گازرسانی به روستاهای فاقد گاز در بخش جنگل رشتخوار عاشورای حسینی باعث اتحاد بین دولت های اسلامی است عزاداری حسینی روز عاشورا در رشتخوار عزاداری تاسوعای حسینی در رشتخوار+ تصاویر اطعام بیش از ۶ هزار عزادار حسینی به برکت وقف در رشتخوار همایش شیرخوارگان حسینی در رشتخوار+ تصاویر روزانه ۳ هزار پرس غذا توسط موکب امام رضا(ع) رشتخوار در ایام اربعین طبخ می‌شود بیش از ۴ هزار نفر در جشنواره کتاب خوانی رضوی از رشتخوار شرکت کردند مشاهده پرنده نادر در خطر انقراض کرکس مصری کوچک در محیط زیست رشتخوار