بدون نظر
 
همزمان با گرامیداشت هفته ازدواج آسان صورت می‌گیرد؛
اهدای ۸ حواله ۳۰ میلیون ریالی به زوجین نیازمند و تحت پوشش در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۴
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار از اهدای 8 حواله 30 میلیون ریالی با همکاری خیرین به زوجین نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان همزمان با گرامیداشت هفته ازدواج آسان خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، مجید حسین زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار صبح امروز هم زمان با هفته ازداوج آسان در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: به مناسبت هفته ازدواج آسان تعداد ۸ حواله ۳۰ میلیون ریالی به زوجین نیازمند و تحت پوشش این شهرستان اهدا شد.

وی در ادامه با اشاره به توزیع سبد کالا بین محرومین و نیازمندان تحت پوشش این نهاد در روستاهای محمد اباد، سنگان و ملک آباد این شهرستان گفت: بیش از ۱۵۰ میلیون تومان کالا شامل ۱.۵ کیلو گوشت گرم گوسفندی، ۵ کیلو برنج، ۱ کیلو عدس، ۱/۵ کیلو روغن بین تک تک نیازمندان در این روستا های مذکور توزیع شده است.

حسین زاده همچنین از در مرحله اجرا قرار گرفتن توزیع مقدار ۵۰۰ کیلو گوشت بین نیازمندان، در روستاهای محروم این شهرستان خبر داد و افزود: به زودی بیش از ۵۰۰ کیلو گوشت که به کمک خیرین تهیه شده است، در روستاهای محرومی که تاکنون بحث توزیع گوشت را نداشته ایم، دنبال خواهد شد.

وی در ادامه همچنین با اشاره به قرار گرفتن در آستانه عید غدیر نیز، گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته ۲ سری جهیزیه با همکاری مرکز نیکوکاری جوادالائمه شهر جنگل و مرکز نیکو کاری شهدای احمد آباد به ۲ نوعروس غیر تحت پوشش نیازمند این شهرستان هم زمان با عید غدیر اهدا خواهد شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار در پایان یادآور شد: نزدیک به ۱۵۰ فقره وام اشتغال ۵۰ میلیون ریالی به مددجویان تحت حمایت و غیر حمایتی د و ۶۰ فقره وام ۲۵۰ تا ۵۰۰ میلیون ریالی به مددجویان تحت پوشش این شهرستان پرداخت شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اهدای ۸ حواله ۳۰ میلیون ریالی به زوجین نیازمند و تحت پوشش در رشتخوار ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به بحث تجهیز استخر شنای رشتخوار تعلق گرفت ثبات زندگی در تهیه جهیزیه و کالاهای آنچنانی نیست/ فرهنگ علوی، الگوی ازدواج موفق تحریم وزارت خارجه ایران، نشان از شکست دشمن در تقابل با اراده این نظام است بدون زیر ساخت نمی‌توان انتظار انقلاب در حوزه کشاورزی داشت انجام کار میدانی تاثیر‌گزاری چندبرابری بر روند حل رسم و رسومات غلط دارد وعده آسفالت‌ جاده کریم‌آباد در گره طرحی ناتمام/ کمربندی رشتخوار در انتظار اعتبارات استانی است رونمایی از لگوی طرح روستای بدون بیکار در رشتخوار کلنگ احداث “دبستان فرشتگان روستا” در شهر جنگل رشتخوار به زمین خورد اجرای طرح روستای بدون بیکار در رشتخوار دنبال می‌شود دستگیری سارق احشام با کشف ۶ فقره سرقت در رشتخوار خسارت‌های تندباد به بخش‌های مختلف در رشتخوار+ تصاویر