بدون نظر
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار خبر داد؛
پذيرش نیروی قراردادی کارشناس بهداشت محیط در شهرستان رشتخوار
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۸ در ۰۹:۱۷
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار از پذيرش نیروی قراردادی کارشناس بهداشت محیط( با اولویت بومی و متاهل در بخش جنگل) از محل برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، دکتر جواد اشترایه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: این شبکه به استناد دستورالعمل اجرایی نسخه ۱۹ برنامه پزشک خانواده  و بیمه روستایی داوطلب کارشناس بهداشت محیط(اولویت بومی و متاهل بخش جنگل)  جهت مرکز خدمات جامع سلامت جنگل مي پذيرد. بدینوسیله از  کلیه واجدين شرايط دعوت می گردد درخواست های خود را به انضمام رزومه کاری  لغایت پایان وقت اداری روز پنج شنبه ۰۴/۱۳‏/۹۸ به واحد توسعه شبکه و ارتقاء سلامت مرکز بهداشت شهرستان رشتخوار به صورت حضوری تحویل نمایند.

وی در ادامه یادآور شد: تمام مراحل جذب و بکارگیری نیرو از طریق  بررسی و احراز شرایط عمومی و اختصاصی و مصاحبه حضوری و گزینش انجام خواهد شد و تحویل مدارک به منزله استخدام نخواهد بود.

آدرس مراجعه: رشتخوار‏-خیابان امام خمینی (ره) شمالی‏-شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پذيرش نیروی قراردادی کارشناس بهداشت محیط در شهرستان رشتخوار ۶۰۰ تن گندم احتکاری در شهرستان رشتخوار کشف شد قاضی ما باید مردمی، عالم و اهل بصیرت باشد ۲ مصدوم در واژگونی ۲ خودروی وانت نیسان در رشتخوار ۲۳ هزار نفر تحت پوشش طرح غربالگری فشار خون در رشتخوار قرار گرفتند مراسم تکریم مدیر اسبق آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار برگزار شد توسعه فعالیت‌های قرآنی جوانان و نوجوانان مهمترین هدف اداره تبلیغات اسلامی در رشتخوار است مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار معرفی شد قدرت نظامی امروز کشور با مقاومت و ایستادگی به دست آمده است پرداخت بیش از ۷۰۰ میلیون ریال زکات گندم و جو در رشتخوار اقتصاد و فرهنگ امروز حربه دست دشمنان شده است روسای جدید شبکه بهداشت و درمان و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار معرفی شدند