بدون نظر
 
تیر ماه 98 هم رسید؛
شنای جوانان رشتخواری همچنان در استخر وعده‌های مسئولان
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۳
 
تنها استخر شنای شهرستان رشتخوار که در آخرین قول مسئولان قرار به اتمام این پروژه در تیر ماه 98 داده شده بود، در دهمین سال از ساخت این مجموعه، همچنان در پیچ و خم وعده‌ها نیمه تمام مانده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، تنها استخر شنای شهرستان رشتخوار که در آخرین قول مسئولان این شهرستان قرار به اتمام این پروژه در تیر ماه ۹۸ داده شده بود، در دهمین سال از آغاز به کار ساخت این مجموعه، همچنان در پیچ و خم وعده‌ها نیمه تمام مانده است.

حسن یعقوبی از شهروندان ساکن شهر رشتخوار در رابطه با وضعیت نامعلوم تنها استخر شنای این شهرستان گفت: بیشتر اوقات مسیر ترددم از مقابل استخر شنا رشتخوار است، استخری که هرز چندگاهی در آن تحرکاتی برای تکمیل صورت میگیرد و بعد از چند مدت دوباره به حالت سکوت و عدم رسیدگی می رود.

وی با اشاره به اینکه مسئولان قول مساعد رسیدگی و تکمیل تنها استخر شنای این شهرستان را به مردم دادند، گفت: من و دوستانم در ماه ۱ الی ۲ مرتبه به شهرستان تربت حیدریه برای استفاده از استخر شنا مراجعه میکنیم، صرف زمان طولانی، هزینه های بیشتر و خطرات جاده ای نه تنها من بلکه تمام جوانان و علاقمندان به رشته ورزشی شنا را گلایه مند و نگران می‌کند.

شنا در استخرهای ذخیره آب و خطر مرگ برای نوجوانان شهرستان رشتخوار

حسین رستمی از ساکنین روستاهای شهرستان رشتخوار در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با مراجعات نوجوانان به استخرهای ذخیره آب کشاورزی اشاره کرد و یادآور شد: نبود یا عدم بهرمندی مردم بخصوص نوجوانان در فصل تابستان از استخر شنا این روزها نوجوانان را به سمت استخرهای ذخیره آب سوق می‌دهد، که این موضوع میتواند خطرات و حوادث تلخی را برای یک خانواده رقم بزند.

وی در ادامه با درخواست از مسئولان برای عملی کردن قول های در رابطه با استخر گفت: اینکه شهرستان های کوچکتر از رشتخوار از وجود استخر بهرمند باشند و رشتخوار جز تنها یک یا دو شهرستان بدون استخر در استان باشد جایی کمی سوال از مسئولان را دارند.

مهدی نجفی یکی از جوانان شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه شنا از جمله رشته های ورزشی پارکاربرد و مورد نیاز بیماری های ستون فقرات و . .. است، گفت: با دستور پزشک برای بهبود وضعیت بیماری پدرم نسخه آب درمانی و مراجعه به استخر تجویز شده است، اما عدک بهره مندی از استخر در رشتخوار به ناچار ما را راهی شهرستان های مجاور کرده است.

شنا کردن نوجوان رشتخواری در آبنماهای شهر

علت تعطیلی ۲ ماهه در روند تکمیل استخر شنای شهرستان رشتخوار تغییرات کلی در نقشه استخر بود

 

مهدی پرتو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار در رابطه با مشکل پیش آمده در جهت ادامه ساخت استخر شنا در این شهرستان گفت: با توجه به مشکل پیش آمده با مالکین اراضی در پشت استخر شنا و عدم واگذاری زمین در بخش تاسیسات استخر، بلاجبار بحث نقشه استخر با تغییرات کلی مواجه شد، و این موضوع سبب تعطیلی ۲ ماهه در روند کار تکمیل استخر شنا شد.

پرتو همچنین در تکمیل این خبر افزود: پروژه استخر شنای شهرستان رشتخوار در سال گذشته با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در جهت تکمیل آغاز به کار کرد، و امسال نیز اعتباری ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلون تومانی به این پروژه تعلق گرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان با توجه به ادامه کار ابراز امیدواری کرد این پروژه به همراه مجموعه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در این شهرستان تا پایان امسال به اتمام و مورد بهره برداری قرار گیرد.

شایان ذکر است کهسال گذشته نیز رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار به نقل از پیمانکار این پروژه قول راه اندازی پروژه استخر شنا رشتخوار را تا تیرماه امسال داده بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شنای جوانان رشتخواری همچنان در استخر وعده‌های مسئولان پذيرش نیروی قراردادی کارشناس بهداشت محیط در شهرستان رشتخوار ۶۰۰ تن گندم احتکاری در شهرستان رشتخوار کشف شد قاضی ما باید مردمی، عالم و اهل بصیرت باشد ۲ مصدوم در واژگونی ۲ خودروی وانت نیسان در رشتخوار ۲۳ هزار نفر تحت پوشش طرح غربالگری فشار خون در رشتخوار قرار گرفتند مراسم تکریم مدیر اسبق آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار برگزار شد توسعه فعالیت‌های قرآنی جوانان و نوجوانان مهمترین هدف اداره تبلیغات اسلامی در رشتخوار است مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار معرفی شد قدرت نظامی امروز کشور با مقاومت و ایستادگی به دست آمده است پرداخت بیش از ۷۰۰ میلیون ریال زکات گندم و جو در رشتخوار اقتصاد و فرهنگ امروز حربه دست دشمنان شده است